Profesionāls ledusskapis ar 2 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21V
EAN: 5056465057542
Original price was: 1731,38 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)
Profesionāls vietu taupošs 600mm dziļš uzkodu letes dzesētājs ar divām nerūsējošā tērauda cietajām durvīm un 4 iekļautām riteņiem. Labi piemērots aizņemtām komerciālām ēdināšanas uzņēmumiem.
- CFC nesaturošs aukstumaģents un putas
- AISI 304 nerūsējošā tērauda rāmja konstrukcija
- Elektroniskais termostats un digitāls LED temperatūras displejs precīzai kontrolei un vieglai lasīšanai
- Automātiska atkausēšana un kondensāta ūdens automātiska iztvaikošana
- Magnētisko blīvējumu var nomainīt bez instrumentiem
- Apakša ar noapaļotām malām vieglai tīrīšanai
- Iekļauti riteņi
- Ārējie izmēri: 1360 x 600 x 860mm
- Iekšējie izmēri: 795 x 480 x 560mm
- Tilpums: 260 litri
- Temperatūra: -2°C līdz +8°C
- 1 plaukts uz durvīm
- Barošanas avots: 230V / 1N / 50Hz
- Standarta Lielbritānijas kontaktdakša
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietotāja rokasgrāmatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Tehnisko zīmējumu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Izjaukto skatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Rezerves daļu sarakstu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu CE atbilstības deklarāciju
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 860 mm |
| Platums | 1360 mm |
| Svars | 95 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 260 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 2 durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 250W |
| Riteņi | Jā |
| Plaukti | 2 |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātisks |
| Temperatūra | -2°C līdz +8°C |
| Vadība | Digitāls |
| Maks. temperatūra (telpa) | +48°C |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
685lt Komerciālais Ledusskapis Nerūsējošā tērauda Vertikālā skapis Viena stikla durvis GN2/1 Ventilēta dzesēšana | Adexa R650VGLASS
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)967lt Komerciālais ledusskapis Nerūsējošā tērauda stāvkabinete Divdurvju Ventilācijas dzesēšana | Adexa R800V
In stock
Original price was: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
In stock
Original price was: 1926,03 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais ledus drupinātājs 65 kg/h | Adexa ICMG
In stock
Original price was: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1000x700x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Original price was: 3461,39 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Letes Displeja Ledusskapis 98 litri 4 plaukti Melns 1 plakana durvis | Adexa CL98B
In stock
Original price was: 873,70 €.363,11 €Current price is: 363,11 €. (bez PVN)Saladete Atvērts augšējais 3 durvis | Adexa SDT3
In stock
Original price was: 1709,23 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Saladette stikla virsma 900x700x1350mm 2 durvis | Adexa S900CG
In stock
Original price was: 2018,42 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Slēdzams Mini Ledusskapis ar Stikla Durvīm Melns 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Original price was: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Vertikālā vitrīnas ledusskapis 238 litri 4 plaukti Melns 1 plakana durvis | Adexa CL238B
In stock
Original price was: 1608,68 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)
