Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
Original price was: 1926,03 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)
Ja jums pieder restorāns, bārs, sviestmaižu veikals vai picērija, šie dzesējamie sagatavošanas galdi ir labākā izvēle jūsu ēdienu gatavošanai. Šie galdi apvieno darba un uzglabāšanas zonas, un sastāvdaļu un sagatavošanas vietas tuva atrašanās ir īpaši ērta jūsu aizņemtākajos brīžos. Sagatavošanas galdi ir paredzēti lietošanai virtuvē, un to liels izmērs ļauj vairākiem darbiniekiem strādāt blakus vienlaikus.
Salātu un sviestmaižu sagatavošanas galdi ir izstrādāti, lai nodrošinātu vieglu piekļuvi aukstām salātu un sviestmaižu sastāvdaļām. To plakanais pārtikas sagatavošanas virsmas nodrošina pietiekami daudz darba vietas, savukārt dzesētās pamatnes piedāvā papildu uzglabāšanas vietu sastāvdaļām.
- Izmēri: 1365 x 700 x 950 mm
- Tilpums: 368 litri
- Temperatūra: +2°C līdz +8°C
- Jauda: 400W
- Barošana: 230V
- Sagatavošanas virsmas ietilpība: 8 x GN1/6 konteineri
- Standarta Lielbritānijas kontaktdakša
- Riteņi iekļauti
- Pannas nav iekļautas, tiek pārdotas atsevišķi
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietotāja rokasgrāmatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Tehnisko zīmējumu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Izjaukto skatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Rezerves daļu sarakstu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu CE atbilstības deklarāciju
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 1080 mm |
| Platums | 1365 mm |
| Svars | 124 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Durvis / Atvilktnes | 3 durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Paplātes/ režģa izmērs | GN1/6 |
| Riteņi | Jā |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | +2°C līdz +8°C |
| Darba virsma | Nerūsējošais tērauds |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Jauda (serverī) | 8 x GN1/6 |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
967lt Komerciālais ledusskapis Nerūsējošā tērauda stāvkabinete Divdurvju Ventilācijas dzesēšana | Adexa R800V
In stock
Original price was: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 160 litri 2 plaukti Melns un nerūsējošā tērauda ar izliektu priekšpusi | Adexa CW160R
In stock
Original price was: 1246,67 €.536,07 €Current price is: 536,07 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Komercijas ledusskapis ar 4 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS41V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1000x700x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Original price was: 3461,39 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1800x730x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1800RF2
In stock
Original price was: 4854,76 €.2075,42 €Current price is: 2075,42 €. (bez PVN)Letes Displeja Ledusskapis 98 litri 4 plaukti Melns 1 plakana durvis | Adexa CL98B
In stock
Original price was: 873,70 €.363,11 €Current price is: 363,11 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas stacija/letes 3 durvis Granīta virsma Dzesēta letes displejs 9xGN1/3 Dziļums 150mm | Adexa PZ36+PT36
In stock
Original price was: 3418,72 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Saladete Atvērts augšējais 3 durvis | Adexa SDT3
In stock
Original price was: 1709,23 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Vertikālā vitrīnas ledusskapis 238 litri 4 plaukti Melns 1 plakana durvis | Adexa CL238B
In stock
Original price was: 1608,68 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)
