Komercijas ledusskapis ar 4 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS41V
EAN: 5056465014729
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)
Profesionāls letes dzesētājs ar četrām nerūsējošā tērauda cietajām durvīm un 4 iekļautām riteņiem. Šis letes ledusskapis ir aprīkots ar virkni noderīgu funkciju, kas noteikti ievērojami atvieglos darbu jūsu ēdināšanas un profesionālajā restorāna virtuvē.
- Tilpums: 449 litri
- Temperatūra: +2°C līdz +8°C
- Barošanas avots: 230V / 1N / 50Hz
- Plaukti: 4 gab
- Ārējie izmēri (PxDzA): 2230 x 600 x 860mm
- Iekšējie izmēri (PxDzA): 1665 x 480 x 560mm
- Bez CFC dzesētājs un putas
- Pilnīga konstrukcija iekšpusē un ārpusē no nerūsējošā tērauda AISI 304 ar noapaļotām iekšējām malām vieglai tīrīšanai
- 60mm bieza siltumizolācija
- Ventilēts dzesēšanas nodalījums nodrošina labāku gaisa cirkulāciju
- Automātiska atkausēšana un kondensāta ūdens automātiska iztvaikošana
- Elektroniskais termostats un digitālais LED temperatūras displejs precīzai kontrolei un vieglai lasīšanai
- Pašslēdzošas durvis
- Magnētiskā blīve, ko var nomainīt bez instrumentiem
- Sildīšanas elements paslēpts durvju rāmī, lai novērstu kondensātu
- Izstrādāts GN1/1 pannām
- HC dzesētājs
- 4 iekļauti riteņi
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietotāja rokasgrāmatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Tehnisko zīmējumu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Izjaukto skatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Rezerves daļu sarakstu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Enerģijas etiķeti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu CE atbilstības deklarāciju
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 860 mm |
| Platums | 2230 mm |
| Svars | 147 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 449 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 4 durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 350W |
| Riteņi | Jā |
| Plaukti | 4 |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātiski |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | +2°C līdz +8°C |
| Vadība | Digitāls |
| Maks. temperatūra (telpa) | +48°C |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
685lt Komerciālais Ledusskapis Nerūsējošā tērauda Vertikālā skapis Viena stikla durvis GN2/1 Ventilēta dzesēšana | Adexa R650VGLASS
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)967lt Komerciālais ledusskapis Nerūsējošā tērauda stāvkabinete Divdurvju Ventilācijas dzesēšana | Adexa R800V
In stock
Original price was: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Komercsabiedrības saldētavas lete Ventilēta 3 durvis Dziļums 700mm | Adexa FG31V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1000x700x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Original price was: 3461,39 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 2 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 5xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ22
In stock
Original price was: 1433,57 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas stacija/letes 3 durvis Granīta virsma Dzesēta letes displejs 9xGN1/3 Dziļums 150mm | Adexa PZ36+PT36
In stock
Original price was: 3418,72 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Profesionāls ledusskapis ar 2 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21V
In stock
Original price was: 1731,38 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Profesionāls zema ledusskapja counters / Šefpavāra bāze 2 durvis 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Original price was: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)Saladette stikla virsma 900x700x1350mm 2 durvis | Adexa S900CG
In stock
Original price was: 2018,42 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Slēdzams Mini Ledusskapis ar Stikla Durvīm Melns 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Original price was: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa ledusskapjiem un saldētavām R1200/F1200
In stock
Original price was: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)
