Blakus ēdamistabas krēsls ar PU ādas sēdekli, gaiši pelēks | Adexa GSYH003LG
EAN: 5056465011742
Original price was: 193,53 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)
Mūsdienīgs, stilīgs un skaisti izstrādāts. Gudri izšūtais dizains rada izteiksmīgu krēslu. Mīkstais mākslīgās ādas apšuvums padara sēdēšanu ar šiem krēsliem par baudu.
- Galvenā caurule Φ22*1.5mm
- Pulverkrāsas pārklājums
- Pārdots komplektos pa 2 gab.
| Dziļums | 550 mm |
| Platums | 470 mm |
| Svars | 5kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Materiāls | Metāls / PU āda (ugunsdroša) |
| Krāsa | Gaiši pelēks |
| Kārtojams | Jā |
| Dziļums (sēdeklis) | 470 mm |
| Augstums (sēdeklis) | 450 mm |
| Platums (sēdeklis) | 440 mm |
| Platums (mugurai) | 450 mm |
| Augstums (aizmugure) | 390 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
36W UV-A lampa Insektu iznīcinātājam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 33,60 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 dziļums 150mm | Adexa E8013150-8136
In stock
Original price was: 22,48 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Original price was: 16,33 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/1 | Adexa E8011000C-811L
In stock
Original price was: 17,26 €.6,49 €Current price is: 6,49 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauks vāks GN1/9 | Adexa E8019000C-819L
In stock
Original price was: 6,10 €.2,16 €Current price is: 2,16 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Premium Komerciālais Darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Apmale 700x700x900/1000mm | Adexa DWT7070
In stock
Original price was: 241,48 €.99,35 €Current price is: 99,35 €. (bez PVN)Premium komerciālais darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Atbalsts 800x700x900/1000mm | Adexa DWT8070
In stock
Original price was: 447,15 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)Profesionāla sautēšanai paredzēta katliņa/krājuma katliņš ar vāku no nerūsējošā tērauda 98 litri | Adexa SE15050
In stock
Original price was: 411,07 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Sānu ēdamistabas krēsls ar PU ādas sēdekli Gaiši brūns | Adexa GSYH003LB
In stock
Original price was: 172,18 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Vidējas jaudas Komerciālā mikroviļņu krāsns ar grilu 38 litri 1500W Digitālā | Adexa D100N38
In stock
Original price was: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
