Ēdamistabas krēsls ar metāla kājām un polsterētu PU ādas sēdvietu gaiši brūnā krāsā | Adexa WW5055
EAN: 5056465084470
Original price was: 155,15 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)
Izcils komforts un izturīgs, ikoniskais dizains, kas radīts ilgam kalpošanas laikam, ir tikai divas no galvenajām priekšrocībām, kas padara šo modernu ēdamistabas krēslu par daudzfunkcionālu nepieciešamību. Krēsls arī ir viegli kopjams.
- Sēdeklis ar matētu virsmu un sintētiskās ādas spilveniem. Papildu komforts, bet viegli tīrāms.
- Ideāli piemērots restorāniem, birojiem, ieejas vestibilam, uzņemšanas telpām, gaidīšanas telpai, banketiem un mājām; viesistabai, ēdamistabai, guļamistabai…
- Stipras, triecienizturīgas kājas.
| Dziļums | 430 mm |
| Augstums | 810 mm |
| Platums | 480 mm |
| Svars | 4kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Materiāls | Metāls / PU āda (ugunsdroša) |
| Krāsa | Melns / Gaiši brūns |
| Kārtojams | Jā |
| Dziļums (sēdeklis) | 420 mm |
| Platums (sēdeklis) | 480 mm |
| Augstums (aizmugure) | 360 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Blakus ēdamistabas krēsls ar PU ādas sēdekli, gaiši pelēks | Adexa GSYH003LG
In stock
Original price was: 193,53 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komerciālais servēšanas/servisa/novākšanas ratiņš no nerūsējošā tērauda ar 3 līmeņiem 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Original price was: 233,75 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Komerciālais servēšanas/servisa/novākšanas ratiņš no nerūsējošā tērauda, 4 līmeņi, 810x460x1180mm | Adexa RST4B
In stock
Original price was: 302,70 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Komerciāls servēšanas/tīrīšanas ratiņš nerūsējošā tērauda 3 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RST3A
In stock
Original price was: 258,98 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Laminēts apaļš galda virsmas reversīvs galdu mahagons un melns Ø30'' | Adexa TT30RMB
In stock
Original price was: 130,07 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)Laminēts Kvadrāta Galda Virsma Apgriežama Mahagonija un Melna 24×24'' | Adexa TT2424MB
In stock
Original price was: 76,31 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (bez PVN)Melns samta barjeras virve ar zelta galiem 1,5m | Adexa VR01BG
In stock
Original price was: 23,31 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Platformas ratiņi saliekami zilā krāsā 900x600x1000mm | Adexa GX200B
In stock
Original price was: 209,44 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Plaukts/Paplāte/Panna Ratiņi Nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 6 līmeņi | Adexa RT1106
In stock
Original price was: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Profesionālais apkopējs/Tīrīšanas ratiņi 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Original price was: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Saliekamais veļas ratiņš 870x520x780mm | Adexa H080D
In stock
Original price was: 237,84 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)
