Komerciāls darba galds ar izlietni nerūsējošā tērauda 1 bļoda labais apakšējais plaukts splashback 1200x600x900mm | Adexa STD1260R
572,86 € Original price was: 572,86 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)
Neitrāla vitrīna 406x340x618mm | Adexa ZW60
445,73 € Original price was: 445,73 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)
Komerciālā plauktu sistēma 4 līmeņi 1000kg 1800x450x1800mm Pulverkrāsota tērauda Melna | Adexa WH18045180A4
SKU:
WH18045180A4
EAN: 5056465013982
415,12 € Original price was: 415,12 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)
Smaga darba profesionālai ēdināšanai, šis melnais plaukta komplekts ietaupīs vietu un organizēs noliktavas jomas jūsu restorānā, viesnīcā, bārā vai noliktavā.
- Maksimālā kopējā slodze 1000kg (250 kg uz plauktu)
- Ieteicams tikai sausai uzglabāšanai
- Caurules diametrs: 25 x 1,2 mm biezums
- Stieples atstatums: 25 mm
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 450 mm |
| Augstums | 1800 mm |
| Platums | 1800 mm |
| Svars | 27 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Materiāls | Pulverkrāsots oglekļa tērauds |
| Krāsa | Melns |
| Maksimālā slodze | 1000 kg (250 kg uz plauktu) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Iekārtu statīvs/Zema galdiņš ar 3 paceltiem sāniem 1200x760x600mm | Adexa ES41876120
In stock
Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Komerciāls garšvielu turētājs, ieskaitot 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04B
In stock
Komerciāls Garšvielu Turētājs, ietver 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04A
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/9 dziļums 65mm | Adexa E8019065
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/1 | Adexa E8011000C-811L
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauks vāks GN1/9 | Adexa E8019000C-819L
In stock
Platformas ratiņi saliekami zilā krāsā 900x600x1000mm | Adexa GX200B
In stock
Plaukta/Trauku/Paneļu ratiņi no nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 15 līmeņi | Adexa RT1115
In stock
