Profesionālais smagās kravas plauktu komplekts Nerūsējošais tērauds 1200x600x1550mm 4 plaukti | Adexa SR1200A2
399,36 € Original price was: 399,36 €.168,53 €Current price is: 168,53 €. (bez PVN)
Komercdarba galds Stūra vienība Nerūsējošais tērauds 900x900x700x700x980mm Apakšējā plaukts | Adexa CWT1070S
486,96 € Original price was: 486,96 €.207,45 €Current price is: 207,45 €. (bez PVN)
Komercplauktu Vienība 4 Līmeņi 1000kg 1500x600x1800mm Pulverpārklāts tērauds Melns | Adexa WH15060180A4
SKU:
WH15060180A4
EAN: 5056465014019
467,20 € Original price was: 467,20 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
Smagām profesionālām ēdināšanas vajadzībām šis melnais plaukts ietaupīs vietu un organizēs noliktavas jūsu restorānā, viesnīcā, bārā vai noliktavā.
- Maksimālais kopējais slodze 1000kg (250 kg uz plauktu)
- Ieteicams tikai sausai uzglabāšanai
- Caurules diametrs: 25 x 1.2mm biezums
- Stieples atstatums: 25mm
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 1800 mm |
| Platums | 1500 mm |
| Svars | 28,8 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Materiāls | Pulverkrāsots oglekļa tērauds |
| Krāsa | Melns |
| Maksimālā slodze | 1000 kg (250 kg uz plauktu) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciālais servēšanas/servisa/novākšanas ratiņš no nerūsējošā tērauda ar 3 līmeņiem 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Komerciāls darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Atbalsts 2000x700x900/1000mm | Adexa WT70200
In stock
Komerciāls Garšvielu Turētājs, ietver 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04A
In stock
Komerciāls servēšanas/tīrīšanas ratiņš nerūsējošā tērauda 3 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RST3A
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm konteinera vāks GN2/1 | Adexa 821L
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 100mm | Adexa E8012100-8124
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 dziļums 150mm | Adexa E8013150-8136
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 150mm | Adexa E8014150-8146
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 Dziļums 65mm | Adexa E8016065-8162
In stock
Plaukta/Trauku/Paneļu ratiņi no nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 15 līmeņi | Adexa RT1115
In stock
