Komercdarba galds Stūra vienība Nerūsējošais tērauds 900x900x700x700x980mm Apakšējā plaukts | Adexa CWT1070S
486,96 € Original price was: 486,96 €.207,45 €Current price is: 207,45 €. (bez PVN)
Komerciāls darba galds Stūra vienība Nerūsējošais tērauds 900x900x600x600x980mm Apakšējais plaukts | Adexa CWT1060S
508,69 € Original price was: 508,69 €.207,45 €Current price is: 207,45 €. (bez PVN)
Komercplauktu vienība 4 līmeņu 1000kg 1800x600x1800mm pulverkrāsots tērauds melns | Adexa WH18060180A4
SKU:
WH18060180A4
EAN: 5056465014026
515,73 € Original price was: 515,73 €.216,10 €Current price is: 216,10 €. (bez PVN)
Smaga profesionāla ēdināšanas lietošanai šis melnais plaukta komplekts ietaupīs vietu un organizēs noliktavas jūsu restorānā, viesnīcā, bārā vai noliktavā.
- Maksimālā kopējā slodze 1000kg (250 kg uz plauktu)
- Ieteicams tikai sausai uzglabāšanai
- Caurules diametrs: 25 x 1.2mm biezums
- Stieples atstatums: 25mm
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 1800 mm |
| Platums | 1800 mm |
| Svars | 33,2 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Materiāls | Pulverkrāsots oglekļa tērauds |
| Krāsa | Melns |
| Maksimālā slodze | 1000 kg (250 kg uz plauktu) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Iekārtu statīvs/Zema galdiņš ar 3 paceltiem sāniem 1200x760x600mm | Adexa ES41876120
In stock
Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Komerciāls darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Atbalsts 2000x700x900/1000mm | Adexa WT70200
In stock
Komerciāls Garšvielu Turētājs, ietver 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04A
In stock
Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 Dziļums 65mm | Adexa E8013065-8132
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Platformas ratiņi saliekami zilā krāsā 900x600x1000mm | Adexa GX200B
In stock
Profesionālais apkopējs/Tīrīšanas ratiņi 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Saliekama sienas plaukta nerūsējošā tērauda 800x300mm | Adexa 330902
In stock
