Caurules stila saliekamā sienas plaukts no nerūsējošā tērauda 1000x450x270mm | Adexa 331007
161,03 € Original price was: 161,03 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (bez PVN)
Caurules stila salokāma sienas plaukts nerūsējošā tērauda 1200x450x270mm | Adexa 331008
169,18 € Original price was: 169,18 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)
Tirdzniecības ledusskapis ar 3 stikla durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS31VG
SKU:
RS31VG
EAN: 5056465025992
2224,45 € Original price was: 2224,45 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (bez PVN)
Profesionāls letes dzesētājs ar četrām nerūsējošā tērauda cietajām durvīm un 4 iekļautiem riteņiem. Šim letes ledusskapim ir arī vairākas noderīgas funkcijas, kas noteikti padarīs darbu jūsu ēdināšanas un profesionālajā restorāna virtuvē ievērojami vienkāršāku.
- Tilpums: 339 litri
- Temperatūra: +2°C līdz +8°C
- Barošana: 230V / 1N / 50Hz
- Plaukti: 3 gab.
- Ārējās dimensijas (PxDzxA): 1795 x 600 x 850mm
- Bez CFC dzesētājs un putas
- Pilnīga iekšējā un ārējā konstrukcija no nerūsējošā tērauda AISI 304 ar noapaļotām iekšējām malām vieglai tīrīšanai
- 60mm biezas izolācijas slānis
- Ventilēta dzesēšanas kamera nodrošina labāku gaisa cirkulāciju
- Automātiska atkausēšana un kondensāta ūdens automātiska iztvaikošana
- Elektroniskais termostats un digitāls LED temperatūras displejs precīzai kontrolei un vieglai lasīšanai
- Pašslēdzošās durvis
- Magnētisko blīvējumu var nomainīt bez instrumentiem
- Sildīšanas elements paslēpts durvju rāmī, lai novērstu kondensātu
- Izstrādāts GN1/1 pannas izmēriem
- HC dzesētājs
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu CE atbilstības deklarāciju
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu enerģijas marķējumu
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 850 mm |
| Platums | 1795 mm |
| Svars | 106 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 339 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 3 stikla durvis (pašatslēdzējas) |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 300W |
| Riteņi | Jā |
| Plaukti | 3 |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R290 |
| Temperatūra | +2°C līdz +8°C |
| Vadība | Digitāls |
| Maks. temperatūra (telpa) | +48°C |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Alus pudeles dzesētājs Stikla durvis 85 litri | Adexa CW85
In stock
Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Displeja ledusskapis 100 litri 2 plaukti Melns | Adexa CW100B
In stock
Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
In stock
Komercdzesēts letes skaitītājs 2 stikla durvis Dziļums 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Komerciālais ledusskapis ar 4 stikla durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS41VG
In stock
Komercsabiedrības saldētavas lete Ventilēta 3 durvis Dziļums 700mm | Adexa FG31V
In stock
Picas sagatavošanas stacija/letes 3 durvis Granīta virsma Dzesēta letes displejs 9xGN1/3 Dziļums 150mm | Adexa PZ36+PT36
In stock
Profesionāls ledusskapis ar 2 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21V
In stock
Profesionāls zema ledusskapja counters / Šefpavāra bāze 2 durvis 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Slēdzams Mini Ledusskapis ar Stikla Durvīm Melns 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Vertikālā vitrīnas ledusskapis 238 litri 4 plaukti Melns 1 plakana durvis | Adexa CL238B
In stock
