Komerciāla filtru kafijas automāts ar manuālu pildīšanu 2 litru termosu | Adexa RV286
Original price was: 413,43 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)
Pagatavojiet lieliskas kafijas saviem klientiem vai viesiem ar profesionālo filtru kafijas automātu. Šis manuāli pildāmais ēdināšanas automāts ir paredzēts publiskām vietām, kur cilvēkiem nepieciešams viegli, ērti un ātri pagatavot izcilu kafiju, piemēram, birojos, konferenču telpās, klubos, bāros un restorānos. Ar modernu, plūstošu dizainu tas sniedz pilnīgi jaunu komforta un greznības sajūtu komerciālajiem kafijas automātiem.
Aprīkots ar 2,2 litru iekšējo ūdens tvertni.
- Līdz 140 tasītēm stundā (16,8 litri)
- Tilpums (tvertne): 2,2 litri
- Tilpums (termos): 2 litri
- Pagatavošanas laiks: 6 līdz 7 minūtes
- Jauda: 2,02 kW
- Barošana: 230 V / 1 fāze
- Standarta Lielbritānijas kontaktdakša
- Iekļauta 1 nerūsējošā tērauda termoskrūze
- “Sūkņa stila” pagatavošanas sistēma, katrai krūzei tiek izmantots tikai svaigs ūdens
- Nav stāvošas ūdens tvertnes, nav īsas krūzes un nav novecojušas ūdens garšas
- Sildiet pagatavošanas ūdeni tikai tad, kad tas nepieciešams, visenergoefektīvāk.
- Kafija tiek pagatavota optimālā temperatūrā
- Kafija vienmēr tiek uzturēta optimālā temperatūrā
- Trīskārša drošības aizsardzība
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 515 mm |
| Augstums | 580 mm |
| Platums | 260 mm |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 2 litri (termoskrūze) |
| Barošanas avots | 230 V / 1 fāze |
| Jauda | 1900 W |
| Materiāls | Nerūsējošā tērauda un nerūsējošā tērauda kafijas turētājs |
| Iekļauts | 1 termoskrūka |
| Ražošana | Līdz 140 krūzēm stundā (16,7 litri) |
| Brūvēšanas laiks | 6 līdz 7 minūtes |
| Tilpums (tvertne) | 2,2 litri |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Premium ūdens/kafijas urns 13 litri | Adexa SCU13A
In stock
Original price was: 228,11 €.90,70 €Current price is: 90,70 €. (bez PVN)Profesionālais citrusaugļu sulu spiede 180W | Adexa CJ4
In stock
Original price was: 310,96 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Saldējuma panna 7 litri Nerūsējošais tērauds | Adexa WH1208
In stock
Original price was: 33,34 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Vīna glāžu plaukts zelts, pie sienas stiprināms, garums 400 mm, 20 glāzes | Adexa WGA58500400G
In stock
Original price was: 55,50 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Vīna glāžu statīvs, zelta, sienas montējams, garums 400 mm, 4 vīna glāzes | Adexa WGA18500400G
In stock
Original price was: 23,24 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba, pie griestiem stiprināms, garums 400mm 4 vīna glāzes | Adexa WGB18500400S
In stock
Original price was: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba, uz sienas stiprināms, garums 400 mm, 4 vīna glāzēm | Adexa WGA18500400S
In stock
Original price was: 23,03 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs uz sienas, zelta, garums 300mm, 3 vīna glāzes | Adexa WGA18500300G
In stock
Original price was: 23,14 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs Zelta Griestu stiprinājums Garums 300 mm 3 vīna glāzes | Adexa WGB18500300G
In stock
Original price was: 22,71 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs Zelta Piekarams pie griestiem Garums 450mm 20 vīna glāzes | Adexa WGR5G
In stock
Original price was: 44,32 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs zelta, griestu montāža, garums 400mm 4 vīna glāzes | Adexa WGB18500400G
In stock
Original price was: 22,93 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)
