Smagā tipa dubultā Panini kontakta grils ar divām zonām 3.6kW Rievots | Adexa MLP813
EAN: 5056465034352
Original price was: 576,41 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)
Pilna izmēra komerciāls divkāršs panīni kontakta grils ar plašu profesionālu ēdināšanas pielietojumu klāstu. Ideāls kontakta grils jebkurai profesionālai restorānam, kafejnīcai, bāram, sendviču veikalam vai viesnīcai.
- Jauda: 3.6kW
- Augšējā plāksne ir pašsabalansēta, un spiediena atsperes regulējamas, lai pielāgotu gatavošanu ēdienam.
- Divu zonu
- Ribota augšējā un apakšējā plāksne
- Emaljētas plāksnes
- Termostats no 50°C līdz +300°C
- Karstumizturīgas rokturi
- Indikatoru lampiņas
Lūdzu, skatīt sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 370 mm |
| Augstums | 190 mm |
| Platums | 565 mm |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Versija | Rievots augšdaļa / Rievots apakša |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 3600W |
| Temperatūra | +50°C līdz +300°C |
| Materiāls (gatavošanas virsma) | Cietā emalja pārklāts liets dzelzs |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Apaļais tērauda spogulpolijas "Roll top" karstais galds 6 litri | Adexa RA2101B
In stock
Original price was: 209,90 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Dome formas sildlampa ar melno kupolu | Adexa A65121402
In stock
Original price was: 163,60 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (bez PVN)Elektriskā apsilde GN1/1 rullējama augšējā katvaska nerūsējošais tērauds Spoguļpulēšana 9 litri | Adexa RA2301BE
In stock
Original price was: 540,37 €.224,74 €Current price is: 224,74 €. (bez PVN)Komerciālais Garšvielu un Galda Piederumu Turētājs, ieskaitot tvertnes | Adexa CH004
In stock
Original price was: 277,74 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, ieskaitot 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04B
In stock
Original price was: 190,83 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komerciāls Garšvielu Turētājs, ietver 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04A
In stock
Original price was: 196,47 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Original price was: 265,54 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Pārnēsājama izolēta pārtikas tvertne ar gumijas pamatni 10 litri ø300x170mm | Adexa IC13017
In stock
Original price was: 307,07 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Pārnēsājams izolēts pārtikas trauks ar gumijas pamatni 20 litri ø300x310mm | Adexa IC13031
In stock
Original price was: 384,09 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (bez PVN)Rise & Fall Dome Siltuma Lampa Sudraba | Adexa A65121205
In stock
Original price was: 144,85 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Roll top trauku sildītājs GN1/1 Nerūsējošais tērauds Spoguļpulējums 9 litri | Adexa R23301
In stock
Original price was: 396,15 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Vidējas jaudas Komerciālā mikroviļņu krāsns ar grilu 38 litri 1500W Digitālā | Adexa D100N38
In stock
Original price was: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
