Bufetes ēdienu sildītājs ar statni Nerūsējošā tērauda 2 infrasarkanās lampas Šķaudīšanas aizsargi 2xGN1/1 | Adexa WM2FXX
EAN: 5056465037742
Original price was: 554,90 €.233,39 €Current price is: 233,39 €. (bez PVN)
Profesionāls ēdiena sildītājs ar balstu. Ideāli piemērots lietošanai gaļas griešanas stacijās, viesnīcu brokastīs un citos līdzīgos pašapkalpošanās pasākumos. Ļoti daudzpusīgs ēdināšanas aprīkojums par lielisku cenu atlaidi.
- Siltuma avoti var tikt kontrolēti atsevišķi
- Nerūsējošā tērauda sildīšanas plāksne
- Uzstādīta standarta Lielbritānijas spraudņa kontaktligzda
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 580 mm |
| Augstums | 570 mm |
| Platums | 740 mm |
| Svars | 13 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 2 x GN1/1 (680x530mm) |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 800W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Šķaudīšanas aizsargi | Jā |
| Temperatūra | +30 līdz +85°C |
| Lampas | 2 |
| Materiāls (gatavošanas virsma) | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
5 gab. lipīgas līmes papīrs kukaiņu slepkavam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 4,03 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (bez PVN)Apaļais tērauda spogulpolijas "Roll top" karstais galds 6 litri | Adexa RA2101B
In stock
Original price was: 209,90 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Izturīgs Panini kontakts grils ar vienu gludu virsmu | Adexa EG01B
In stock
Original price was: 398,95 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komercijas sildīšanas paliktnis nerūsējošs tērauds 500x500mm | Adexa TTWP50
In stock
Original price was: 202,94 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (bez PVN)Komercijas sildīšanas paplāte nerūsējošā tērauda GN1/1 530x325mm | Adexa TSWP53
In stock
Original price was: 168,48 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Komercijas zupas katls melns 10 litri | Adexa ESK01A
In stock
Original price was: 141,11 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Pacelšanas un nolaišanās kupola siltuma lampa bronzas krāsā | Adexa A65121207
In stock
Original price was: 138,81 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Pārnēsājama izolēta pārtikas tvertne ar gumijas pamatni 10 litri ø300x170mm | Adexa IC13017
In stock
Original price was: 307,07 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Pārnēsājams izolēts pārtikas trauks ar gumijas pamatni 20 litri ø300x310mm | Adexa IC13031
In stock
Original price was: 384,09 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (bez PVN)Rise & Fall Dome Siltuma Lampa Sudraba | Adexa A65121205
In stock
Original price was: 144,85 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Roll top trauku sildītājs GN1/1 Nerūsējošais tērauds Spoguļpulējums 9 litri | Adexa R23301
In stock
Original price was: 396,15 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Vidējas jaudas Komerciālā mikroviļņu krāsns ar grilu 38 litri 1500W Digitālā | Adexa D100N38
In stock
Original price was: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
