Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Smagās slodzes Panini kontakta grils ribots 1.8kW | Adexa HEG811
EAN: 5056465039661
Original price was: 260,34 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)
Grilējiet savus populārākos sendvičus līdz pilnībai ar šo daudzfunkcionālo panini kontakta grilu! Šim grilam ir čuguna plāksnes, kas vienmērīgi cep sendvičus. Termostata vadība ļauj regulēt temperatūru, lai varētu gatavot ideālā temperatūrā, savukārt nerūsējošā tērauda ārējais rāmis nodrošina ilgmūžību. Lieliski piemērots panini, sendviču, maizes, kā arī hamburgeru un kesadilju grilēšanai, šis daudzpusīgais grils piešķirs dažādību jūsu iestādei!
- Nerūsējošā tērauda korpuss
- Čuguna gatavošanas virsma
- +50°C līdz +300°C
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 400 mm |
| Augstums | 210 mm |
| Platums | 305 mm |
| Svars | 16 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Versija | Rievots augšējais / Rievots apakšējais |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 1800W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Temperatūra | +50°C līdz +300°C |
| Materiāls (gatavošanas virsma) | Cietā emalja pārklāts liets dzelzs |
Juurdesobivad tooted
5 gab. lipīgas līmes papīrs kukaiņu slepkavam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 4,03 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (bez PVN)Elektriskā apsilde GN1/1 rullējama augšējā katvaska nerūsējošais tērauds Spoguļpulēšana 9 litri | Adexa RA2301BE
In stock
Original price was: 540,37 €.224,74 €Current price is: 224,74 €. (bez PVN)Elektriskā sildīšana GN2/3 Ar stikla vāku Nerūsējošais tērauds 5.5 litri | Adexa AD3202
In stock
Original price was: 563,19 €.233,39 €Current price is: 233,39 €. (bez PVN)Elektriskais kausētājs ar rullējamu vāku Apaļš Nerūsējošais tērauds Spoguļa pulējums 6 litri | Adexa RA2101BE
In stock
Original price was: 477,64 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (bez PVN)Izturīgs Panini kontakts grils ar vienu gludu virsmu | Adexa EG01B
In stock
Original price was: 398,95 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Original price was: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais fritieris Vienvietīgais Elektriskais 10 litru 2.5kW Galda | Adexa WHCDFS
In stock
Original price was: 121,87 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, ieskaitot 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04B
In stock
Original price was: 190,83 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komercijas sildīšanas paplāte nerūsējošā tērauda GN1/1 530x325mm | Adexa TSWP53
In stock
Original price was: 168,48 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Komercijas zupas katls melns 10 litri | Adexa ESK01A
In stock
Original price was: 141,11 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Pacelšanas un nolaišanas kupola siltuma lampa melna | Adexa A65121202
In stock
Original price was: 143,45 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Pacelšanās un nolaišanās kupola siltuma lampa melna | Adexa A65121502
In stock
Original price was: 158,78 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (bez PVN)
