Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Smagā režīma dubultā panīni kontakta grils Ribbed 3.6kW Dual Zone | Adexa HEG813
EAN: 5056465039685
Original price was: 505,59 €.207,45 €Current price is: 207,45 €. (bez PVN)
Grilējiet savus populārākos sendvičus līdz pilnībai ar šo daudzfunkcionālo panīni kontakta grilu! Šim grilam ir čuguna plāksnes, kas vienmērīgi cep sendvičus. Termostata vadība ļauj regulēt temperatūru, lai varētu gatavot ideālā temperatūrā, savukārt nerūsējošā tērauda ārējais rāmis nodrošina ilgmūžību. Lieliski piemērots panīni, sendviču, maizes, kā arī hamburgeru un kesadilju grilēšanai, šis daudzpusīgais grils piešķirs dažādību jūsu iestādei!
- Nerūsējošā tērauda korpuss
- Čuguna gatavošanas virsma
- +50°C līdz +300°C
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 400 mm |
| Augstums | 210 mm |
| Platums | 580 mm |
| Svars | 22 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Versija | Rievots augšējais / Rievots apakšējais |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 3600W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Temperatūra | +50°C līdz +300°C |
| Materiāls (gatavošanas virsma) | Cietā emalja pārklāts liets dzelzs |
Juurdesobivad tooted
5 gab. līmpapīri insektu iznīcinātājam Adexa C515W |
In stock
Original price was: 4,01 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (bez PVN)Apaļais tērauda spogulpolijas "Roll top" karstais galds 6 litri | Adexa RA2101B
In stock
Original price was: 209,90 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Bain Marie 2 Karstie katli 2×6,5 litri | Adexa BMP72
In stock
Original price was: 583,36 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Dome formas sildlampa ar melno kupolu | Adexa A65121402
In stock
Original price was: 163,60 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (bez PVN)Elektriskā apsilde GN1/1 rullējama augšējā katvaska nerūsējošais tērauds Spoguļpulēšana 9 litri | Adexa RA2301BE
In stock
Original price was: 540,37 €.224,74 €Current price is: 224,74 €. (bez PVN)Elektriskais kausētājs ar rullējamu vāku Apaļš Nerūsējošais tērauds Spoguļa pulējums 6 litri | Adexa RA2101BE
In stock
Original price was: 477,64 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (bez PVN)Izturīgs Panini kontakts grils ar vienu gludu virsmu | Adexa EG01B
In stock
Original price was: 398,95 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Original price was: 265,54 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Komercijas sildīšanas paplāte nerūsējošā tērauda GN1/1 530x325mm | Adexa TSWP53
In stock
Original price was: 168,48 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Komercijas zupas katls melns 10 litri | Adexa ESK01A
In stock
Original price was: 141,11 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Pacelšanas un nolaišanās kupola siltuma lampa bronzas krāsā | Adexa A65121207
In stock
Original price was: 138,81 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Pārnēsājams izolēts pārtikas trauks ar gumijas pamatni 20 litri ø300x310mm | Adexa IC13031
In stock
Original price was: 384,09 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (bez PVN)
