Komerciāla elektriskā friteze viena 16 litru 5kW brīvi stāvoša | Adexa HEF161C
EAN: 5056465034079
Original price was: 607,05 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (bez PVN)
Lieliskas kvalitātes profesionāla elektriskā fritērija ar vienu tvertni. Neticami ietaupa vietu ar 340 mm platumu, bet tai ir liela 16 litru tvertne. Ideāla iekārta augstas ražošanas ātrās ēdināšanas uzņēmumiem, obligāta jebkurai restorānam, kafejnīcai, ēdnīcai vai bufetei. Šobrīd milzīgas atlaides par šo izdevīgo cenu.
- 16 litri
- 5000W
- +50°c līdz +190°c
- Viena tvertne
- 1 grozs
- 340x530x940mm
Lūdzu, skatīt sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 530 mm |
| Augstums | 940 mm |
| Platums | 340 mm |
| Svars | 22 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Versija | Brīvi stāvošs |
| Tilpums | 16 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 5000W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Iekļauts | 1 grozs |
| Temperatūra | +50°C līdz +190°C |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 4 karstie katli 4×3,5 litri | Adexa BMP44
In stock
Original price was: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (bez PVN)Elektriska slīpošā brata panna 65 litri 11 kW | Adexa Hotmax 700 EP722
In stock
Original price was: 6057,19 €.2594,30 €Current price is: 2594,30 €. (bez PVN)Galda virsmas čipsu stacija nerūsējošais tērauds | Adexa FFS01A
In stock
Original price was: 110,60 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā vārīšanas virsma ar 4 plītīm 8kW | Adexa HRQ605E
In stock
Original price was: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (bez PVN)Komerciāla Griddle Gluda/Rievojama Mazā 1 zona 2kW Elektriska | Adexa WHEG810AFR
In stock
Original price was: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciālais divkāršais elektriskais frīts 8+8 litri 2,5+2,5kW uz galda virsmas | Adexa WHCDFD
In stock
Original price was: 254,28 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais Grills Gluds/Rievojums 730x500x230mm 4.4kW Elektriskais | Adexa FT822
In stock
Original price was: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds mazs 1 zona 2kW elektrisks | Adexa WHEG810AF
In stock
Original price was: 250,34 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāls Rievots Elektriskais Mazais Pannas Cepšanas Virsma, 1 zona 2 kW | Adexa WHEG810AR
In stock
Original price was: 310,52 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (bez PVN)Komerciāls Rievots Grils 550x450x230mm 3kW Elektriskais | Adexa HEG821
In stock
Original price was: 311,04 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Profesionāls augstas jaudas indukcijas plīts 8kW | Adexa AMCD801
In stock
Original price was: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Vienas elektriskais komerciālais fritieris 12 litri 5kW galda virsmas | Adexa HEF83A
In stock
Original price was: 238,27 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)
