Profesionālā gāzes plīts ar sešiem degļiem no nerūsējošā tērauda | Adexa HGR776
EAN: 5056465045808
Original price was: 4092,51 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (bez PVN)
Izturīga, augstas kvalitātes 6 degļu gāzes plīts, izgatavota no nerūsējošā tērauda. Šai gāzes plītij ir 6 augstas kvalitātes degļi ar liesmas aizsardzību, čuguna pannas turētāji un hroma degļi.
- 6 degļi
- Katra gāzes degļa darbība ir neatkarīga, nodrošinot siltuma ekonomiju.
- LPG gāze: 2800-3700Pa
- Liesmas aizsardzība
- Hroma degļi
- Čuguna pannas turētāji
- Nerūsējošā tērauda korpuss
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 920 mm |
| Platums | 1050 mm |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tips | Grīdas statīvs |
| Barošana (gāze) | Gāze (dabasgāze/sašķidrinātā naftas gāze) |
| Jauda (plīts) | 6 x 7,5 kW |
| Jauda (krāsns) | 5,8 kW |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Degļi | 6 |
| Gāzes patēriņš G30/G31 (propāns) kg/st | 3,55 |
| Gāzes patēriņš G20/G25 (dabasgāze) m3/h | 5,26 |
| Iekšējās dimensijas | 560x600x270mm (krāsns) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 2 karstās katli 2×3,5 litri | Adexa BMP42
In stock
Original price was: 605,35 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (bez PVN)Bain Marie 2 Karstie katli 2×6,5 litri | Adexa BMP72
In stock
Original price was: 583,36 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Elektriska slīpošā brata panna 65 litri 11 kW | Adexa Hotmax 700 EP722
In stock
Original price was: 6057,19 €.2594,30 €Current price is: 2594,30 €. (bez PVN)Galda virsmas čipsu stacija nerūsējošais tērauds | Adexa FFS01A
In stock
Original price was: 110,60 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (bez PVN)Komerciālais divkāršais elektriskais frīts 8+8 litri 2,5+2,5kW uz galda virsmas | Adexa WHCDFD
In stock
Original price was: 254,28 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais fritieris Vienvietīgais Elektriskais 10 litru 2.5kW Galda | Adexa WHCDFS
In stock
Original price was: 121,87 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)Komerciālais Grills Gluds/Rievojums 730x500x230mm 4.4kW Elektriskais | Adexa FT822
In stock
Original price was: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds/rievots vidējs 1 zona 3kW elektrisks | Adexa WHEG818AFR
In stock
Original price was: 467,43 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (bez PVN)Komerciāls Rievots Elektriskais Mazais Pannas Cepšanas Virsma, 1 zona 2 kW | Adexa WHEG810AR
In stock
Original price was: 310,52 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (bez PVN)Komerciāls Rievots Grils 550x450x230mm 3kW Elektriskais | Adexa HEG821
In stock
Original price was: 311,04 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Profesionāls augstas jaudas indukcijas plīts 8kW | Adexa AMCD801
In stock
Original price was: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Vienas elektriskais komerciālais fritieris 12 litri 5kW galda virsmas | Adexa HEF83A
In stock
Original price was: 238,27 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)
