Komerciālā gludā cepamvirsma 360x380mm Emaljēta plāksne 1,5 kW elektriska | Adexa EG3638
EAN: 5056465027873
Original price was: 335,66 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)
Šis grils ir emaljēta tērauda plāksne, kas ļoti novērtēta pārtikas apcepšanai. Tērauda plāksne ir pārklāta ar masas emalju. Plāksnes biezums ir pietiekams, lai perfekti apceptu tādus produktus kā gaļa, zivis un dārzeņi, pateicoties kvalitatīvai pulēšanai.
Emalja nodrošina tēraudam labāku apdari. Tā ir masas emalja ar labu izturību pret berzi. Šis emaljētais pārklājums atvieglo ierīces lietošanu un tīrīšanu: ir iespējams izmantot metāla lāpstiņas, nebojājot plāksni.
Pateicoties pilnīgi gludajam izskatam, emaljētā tērauda plāksne nodrošina ļoti labu kontaktapgādi, nododot tiešu siltumu ēdienam, kas jāpagatavo. Šis grils ir plaši izmantots tradicionālās restorānos un ēdiena automašīnās.
Lūdzu, skatīt sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 400 mm |
| Augstums | 230 mm |
| Platums | 420 mm |
| Svars | 12kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Versija | Gluda virsma (emaljēta pārklājuma) |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 1500W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Temperatūra | Līdz +300°C |
| Izmēri (gatavošanas zona) | 360×380 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 3 karstās katli 3×3,5 litri | Adexa BMP43
In stock
Original price was: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (bez PVN)Elektriskā plīts virsma, 4 plītis, 7.0 kW | Adexa Hotmax 600 EC606
In stock
Original price was: 1693,03 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Elektriska slīpošā brata panna 65 litri 11 kW | Adexa Hotmax 700 EP722
In stock
Original price was: 6057,19 €.2594,30 €Current price is: 2594,30 €. (bez PVN)Galda virsmas čipsu stacija nerūsējošais tērauds | Adexa FFS01A
In stock
Original price was: 110,60 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (bez PVN)Komerciāla dvīņu fritēšanas ierīce Elektriskā 14 litri 2.5+2.5 kW darba virsmas | Adexa WHCD171
In stock
Original price was: 275,22 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (bez PVN)Komerciālais fritieris Vienvietīgais Elektriskais 10 litru 2.5kW Galda | Adexa WHCDFS
In stock
Original price was: 121,87 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)Komerciālais Grills Gluds/Rievojums 730x500x230mm 4.4kW Elektriskais | Adexa FT822
In stock
Original price was: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (bez PVN)Komerciāls Bain Marie, ietver 1xGN1/1 trauku ar vāku | Adexa WH7066
In stock
Original price was: 233,40 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Komerciāls makaronu vārītājs Elektrisks 2 grozi 8 litri Galda virsma | Adexa XDPAC8
In stock
Original price was: 336,08 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāls ribots vidējs grils, 1 zona, 3kW elektrisks | Adexa WHEG818AR
In stock
Original price was: 433,27 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)Komercijas grils gluds 540x380mm emaljēta plāksne 2.2kW elektriskais | Adexa EG5438
In stock
Original price was: 402,66 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Profesionāls augstas jaudas indukcijas plīts 8kW | Adexa AMCD801
In stock
Original price was: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)
