Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komerciāls galda popkornu aparāts 1.44kW | Adexa HP6B
EAN: 5056465046829
Original price was: 381,92 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (bez PVN)
Ideāli piemērots profesionālai lietošanai ar 8oz ietilpību, galda popkornu aparāts ir populārs kinoteātros, bāros un pasākumu industrijā,
Mašīnu darbina 1440 vatu motors, kas ātri sasniedz darba temperatūru. Jūs varat ātri apkalpot klientus, pateicoties šīs mašīnas vienkāršajai un ērtajai lietošanai.
- 1440W
- 120 sekunžu popkornu gatavošanas laiks
- 8oz ietilpība
- LED apgaismojums
- 560x420x760mm
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 420 mm |
| Augstums | 760 mm |
| Platums | 560 mm |
| Svars | 16kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 8oz |
| Barošanas avots | 220-240V / 1 fāze |
| Jauda | 1440W |
| Ražošana | 1 panna 2 minūtēs |
| Temperatūra | +50°C līdz +250°C |
| Deva | 150g kukurūzas |
Juurdesobivad tooted
5 gab. lipīgas līmes papīrs kukaiņu slepkavam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 4,03 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (bez PVN)Apaļais tērauda spogulpolijas "Roll top" karstais galds 6 litri | Adexa RA2101B
In stock
Original price was: 209,90 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Bain Marie 2 Karstie katli 2×6,5 litri | Adexa BMP72
In stock
Original price was: 583,36 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Bain Marie 4 karstie katli 4×3,5 litri | Adexa BMP44
In stock
Original price was: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (bez PVN)Elektriskais kausētājs ar rullējamu vāku Apaļš Nerūsējošais tērauds Spoguļa pulējums 6 litri | Adexa RA2101BE
In stock
Original price was: 477,64 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (bez PVN)Izturīgs Panini kontakts grils ar vienu gludu virsmu | Adexa EG01B
In stock
Original price was: 398,95 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciālais Garšvielu un Galda Piederumu Turētājs, ieskaitot tvertnes | Adexa CH004
In stock
Original price was: 277,74 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (bez PVN)Komerciāls Garšvielu Turētājs, ietver 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04A
In stock
Original price was: 196,47 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Original price was: 265,54 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Pacelšanas un nolaišanās kupola siltuma lampa bronzas krāsā | Adexa A65121207
In stock
Original price was: 138,81 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Pārnēsājama izolēta pārtikas tvertne ar gumijas pamatni 10 litri ø300x170mm | Adexa IC13017
In stock
Original price was: 307,07 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Vidējas jaudas Komerciālā mikroviļņu krāsns ar grilu 38 litri 1500W Digitālā | Adexa D100N38
In stock
Original price was: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
