Komercdarba galds Nerūsējošais tērauds 3 līmeņi Kvadrātveida kājas 1800x700x900mm | Adexa DW3T18070
595,22 € Original price was: 595,22 €.246,36 €Current price is: 246,36 €. (bez PVN)
Profesionāls fermentācijas, rūgšanas un uzglabāšanas skapis 15 + 15 līmeņu izolēts | Adexa WHHPC40IS
4625,43 € Original price was: 4625,43 €.1988,94 €Current price is: 1988,94 €. (bez PVN)
Komerciāls darba galds Nerūsējošais tērauds 3 līmeņi Kvadrātveida kājas 1800x600x900mm | Adexa DW3T18060
SKU:
DW3T18060
EAN: 5056465080335
550,84 € Original price was: 550,84 €.233,39 €Current price is: 233,39 €. (bez PVN)
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 900 mm |
| Platums | 1800 mm |
| Svars | 35 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Augstums (aizsargs/uzlika) | Nē |
| Plaukti | 3. Apakšējā plaukts fiksēts pie 150 mm. Vidējais plaukts regulējams. |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Dziļā paplātes servēšanas ratiņi nerūsējošā tērauda 2 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Komerciālais servēšanas/servisa/novākšanas ratiņš no nerūsējošā tērauda ar 3 līmeņiem 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 Dziļums 65mm | Adexa E8013065-8132
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 150mm | Adexa E8014150-8146
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 Dziļums 65mm | Adexa E8016065-8162
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/9 dziļums 65mm | Adexa E8019065
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/1 | Adexa E8011000C-811L
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauks vāks GN1/9 | Adexa E8019000C-819L
In stock
Saliekama sienas plaukta nerūsējošā tērauda 800x300mm | Adexa 330902
In stock
