Komercijas katlu mazgāšanas izlietne nerūsējošā tērauda 1 bļoda ar splashback 1000x600x900mm kvadrātveida kājas | Adexa PSA10060
EAN: 5056465047949
Original price was: 528,22 €.216,10 €Current price is: 216,10 €. (bez PVN)
Šī ir izcila cenas un kvalitātes attiecība komerciālai katlu mazgāšanas izlietnei. Smagajam darbam paredzēta, augstas kvalitātes, pilnībā no nerūsējošā tērauda profesionāla izlietne, kas atbilst pārtikas pakalpojumu un restorānu nozares augstajiem kvalitātes standartiem.
- Nerūsējošā tērauda konstrukcija
- Regulējamas kājas
- Pretnoplūdes mala
- Aizsargsiena
- Plakanā iepakojumā
- Liela izlietnes bļoda
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 900 mm |
| Platums | 1000 mm |
| Svars | 13 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Dziļums (izlietnes bļoda) | 480 mm |
| Augstums (izlietnes bļoda) | 280 mm |
| Platums (izlietnes bļoda) | 920 mm |
| Apakšējā plaukts | Nē |
| Bļoda (pozīcija) | Vidus |
| Pēdas | Regulējamas kājas |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Izlietnes bļodas | 1 |
| Aizsargsienas | Jā (40 mm) |
| Diametrs | 3,5'' / 89 mm (notekcaurums) / 32 mm (jaucējkrāna caurums) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Iekārtu statīvs/Zema galdiņš ar 3 paceltiem sāniem 1200x760x600mm | Adexa ES41876120
In stock
Original price was: 494,86 €.207,45 €Current price is: 207,45 €. (bez PVN)Komerciālais servēšanas/servisa/novākšanas ratiņš no nerūsējošā tērauda ar 3 līmeņiem 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Original price was: 233,75 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, ieskaitot 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04B
In stock
Original price was: 190,83 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 100mm | Adexa E8012100-8124
In stock
Original price was: 23,37 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 dziļums 150mm | Adexa E8013150-8136
In stock
Original price was: 22,48 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 150mm | Adexa E8014150-8146
In stock
Original price was: 22,95 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Original price was: 11,79 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Original price was: 16,33 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/9 dziļums 65mm | Adexa E8019065
In stock
Original price was: 11,55 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/1 | Adexa E8011000C-811L
In stock
Original price was: 17,26 €.6,49 €Current price is: 6,49 €. (bez PVN)Saliekama sienas plaukta nerūsējošā tērauda 800x300mm | Adexa 330902
In stock
Original price was: 141,25 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Saliekams sienas plaukts no nerūsējošā tērauda 800x450mm | Adexa 330906
In stock
Original price was: 148,48 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)
