Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komerciāls galda popkornu aparāts 1.44kW | Adexa HP6B
EAN: 5056465046829
Original price was: 381,92 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (bez PVN)
Ideāli piemērots profesionālai lietošanai ar 8oz ietilpību, galda popkornu aparāts ir populārs kinoteātros, bāros un pasākumu industrijā,
Mašīnu darbina 1440 vatu motors, kas ātri sasniedz darba temperatūru. Jūs varat ātri apkalpot klientus, pateicoties šīs mašīnas vienkāršajai un ērtajai lietošanai.
- 1440W
- 120 sekunžu popkornu gatavošanas laiks
- 8oz ietilpība
- LED apgaismojums
- 560x420x760mm
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 420 mm |
| Augstums | 760 mm |
| Platums | 560 mm |
| Svars | 16kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 8oz |
| Barošanas avots | 220-240V / 1 fāze |
| Jauda | 1440W |
| Ražošana | 1 panna 2 minūtēs |
| Temperatūra | +50°C līdz +250°C |
| Deva | 150g kukurūzas |
Juurdesobivad tooted
36W UV-A lampa Insektu iznīcinātājam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 33,60 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)5 gab. lipīgas līmes papīrs kukaiņu slepkavam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 4,03 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (bez PVN)Apaļais tērauda spogulpolijas "Roll top" karstais galds 6 litri | Adexa RA2101B
In stock
Original price was: 209,90 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Bain Marie 3 karstās katli 3×3,5 litri | Adexa BMP43
In stock
Original price was: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (bez PVN)Elektriskā sildīšana GN2/3 Ar stikla vāku Nerūsējošais tērauds 5.5 litri | Adexa AD3202
In stock
Original price was: 563,19 €.233,39 €Current price is: 233,39 €. (bez PVN)Elektriskais chaferis GN1/1 Stikla vāks Nerūsējošais tērauds 9 litri | Adexa AD1102
In stock
Original price was: 701,16 €.293,93 €Current price is: 293,93 €. (bez PVN)Izturīgs Panini kontakts grils ar vienu gludu virsmu | Adexa EG01B
In stock
Original price was: 398,95 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, ieskaitot 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04B
In stock
Original price was: 190,83 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Original price was: 265,54 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Pacelšanas un nolaišanas kupola siltuma lampa melna | Adexa A65121202
In stock
Original price was: 143,45 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Pacelšanās un nolaišanās kupola siltuma lampa melna | Adexa A65121502
In stock
Original price was: 158,78 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (bez PVN)Rise & Fall kupolveida siltuma lampa titāna zelts | Adexa A65121204
In stock
Original price was: 152,87 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)
