800lt Komerciālais ledusskapis Nerūsējošā tērauda vertikāls skapis Divdurvju GN2/1 Ar ventilatora dzesēšanu | Adexa R800S
EAN: 5056465055487
Original price was: 2658,78 €.1124,14 €Current price is: 1124,14 €. (bez PVN)
Divdurvju profesionāls vertikāls ledusskapis par izdevīgu cenu.
- GN 2/1 saderīgs, 3 plaukti katrām durvīm
- Tilpums: 800 litri
- Temperatūra: +2°C līdz +8°C
- Barošana: 230V / 1N / 50Hz
- Ventilatora dzesēšana
- Ar automātisku atkausēšanu
- CFC brīvs dzesētājs un putas
- Apaļas iekšējās malas vieglai tīrīšanai
- 60 mm biezas siltumizolācijas slānis labākai energoefektivitātei
- Elektroniskais termostats un digitālais LED temperatūras displejs precīzai kontrolei un vieglai lasīšanai
- Pašslēdzošas durvis
- Magnētisko blīvējumu var nomainīt bez instrumentiem
- Sildīšanas elements paslēpts durvju rāmī, lai novērstu kondensātu
- Materiāls (ārpuse): Nerūsējošais tērauds
- HC dzesētājs
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 2000 mm |
| Platums | 1340 mm |
| Svars | 169 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 800 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 2 durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 450W |
| Paplātes/ režģa izmērs | GN2/1 |
| Dzesēšana | Statiskā ar ventilatoru |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R290 |
| Temperatūra | +2 līdz +8°C |
| Maks. temperatūra (telpa) | +43°C |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Izolācija | 60 mm |
| Iekšējās dimensijas | 1224x582x1394 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Displeja ledusskapis 100 litri 2 plaukti Melns | Adexa CW100B
In stock
Original price was: 954,55 €.406,35 €Current price is: 406,35 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 200 litri 2 plaukti | Adexa CW200R
In stock
Original price was: 1669,02 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Komercsabiedrības saldētavas lete Ventilēta 3 durvis Dziļums 700mm | Adexa FG31V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 2 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 5xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ22
In stock
Original price was: 1433,57 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas stacija/letes 3 durvis Granīta virsma Dzesēta letes displejs 9xGN1/3 Dziļums 150mm | Adexa PZ36+PT36
In stock
Original price was: 3418,72 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Profesionāls zema ledusskapja counters / Šefpavāra bāze 2 durvis 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Original price was: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)Saladette stikla virsma 900x700x1350mm 2 durvis | Adexa S900CG
In stock
Original price was: 2018,42 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Vertikālā vitrīnas ledusskapis 238 litri 4 plaukti Melns 1 plakana durvis | Adexa CL238B
In stock
Original price was: 1608,68 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)
