Profesionāls zema ledusskapja counters / Šefpavāra bāze 2 durvis 1360x700x650mm | Adexa BASE21
EAN: 5056465017768
Original price was: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)
Šis komerciālais ledusskapja counters (vai zems skapis / zem grila) ir lielisks risinājums, lai efektīvāk izmantotu jūsu ēdināšanas virtuves telpu. Izstrādāts, lai būtu ļoti izturīgs un robusts, šis counters dzesētājs ļauj novietot citus ierīces virsū, piemēram, grilus, vārīšanas virsmas, fritēšanas katlus vai krāsnis. Tas ir neticami telpu taupošs aprīkojums jūsu restorānam, viesnīcai vai bāram.
- Bez CFC dzesētājs un putas
- Pilnīga iekšējā un ārējā struktūra no AISI 304 nerūsējošā tērauda ar apaļām iekšējām malām vieglai tīrīšanai
- 60 mm bieza izolācija
- Uzlabota ventilēta dzesēšana, nodrošinot labāku gaisa cirkulāciju
- Automātiska atkausēšana un kondensāta ūdens automātiska iztvaikošana
- Elektroniskais termostats un digitāls LED temperatūras displejs precīzai kontrolei un vieglai lasīšanai
- Pašslēdzošās durvis
- Magnētiskā blīve, ko var nomainīt bez instrumentiem
- Sildītājs durvju rāmī, lai novērstu kondensātu
- Plaukti un plauktu atbalsti ir paredzēti 1 x GN1/1 pannām un traukiem
- Aprīkots ar riteņiem
- 230V / 1 fāzes barošana
- Standarta Lielbritānijas kontaktdakša
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 650 mm |
| Platums | 1360 mm |
| Svars | 89 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 214 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 2 durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 250W |
| Pēdas | 4 riteņi |
| Paplātes/ režģa izmērs | GN1/1 |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātisks |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | +2 līdz +8°C |
| Vadība | Digitāls |
| Maks. temperatūra (telpa) | +43°C |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Displeja vitrīnas ledusskapis 200 litri 2 plaukti | Adexa CW200R
In stock
Original price was: 1669,02 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1000x700x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Original price was: 3461,39 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1800x730x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1800RF2
In stock
Original price was: 4854,76 €.2075,42 €Current price is: 2075,42 €. (bez PVN)Ledusskapja uzglabāšanas zona ar virsmu 1600mm 7xGN1/4 Dziļums 330mm | Adexa PT16
In stock
Original price was: 864,74 €.363,11 €Current price is: 363,11 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas stacija/letes 3 durvis Granīta virsma Dzesēta letes displejs 9xGN1/3 Dziļums 150mm | Adexa PZ36+PT36
In stock
Original price was: 3418,72 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Saladette stikla virsma 900x700x1350mm 2 durvis | Adexa S900CG
In stock
Original price was: 2018,42 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Slēdzams Mini Ledusskapis ar Stikla Durvīm Melns 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Original price was: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa picas un maiznīcu letes ledusskapjiem ar 800 mm dziļumu
In stock
Original price was: 57,49 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)
