Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas vafeļu cepējs Dubultais apaļais | Adexa HWB2
EAN: 5056465039401
Original price was: 353,91 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)
Šis komerciālais vafeļu cepējs ir piemērots, ja meklējat kvalitatīvu un izturīgu virtuves ierīci, kas stundā pagatavos līdz 20 Beļģijas vafelēm. Tas ir speciāli izstrādāts, lai gatavotu vafeles ar 17 cm diametru, kas ir ideāls izmērs pasniegšanai jūsu klientiem kafejnīcā, restorānā vai kafijas veikalā.
- Jauda: 2 x 1kW
- Spriegums: 220-240V / 1 fāze / 50Hz
- Nepielīpjošas plāksnes ar Teflona pārklājumu ērtai vafeļu izņemšanai
- Ar indikatora gaismu
- Ar taimeri atgādinājumam
- Standarta Lielbritānijas kontaktdakša
Lūdzu, skatīt sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 350 mm |
| Augstums | 260 mm |
| Platums | 500 mm |
| Svars | 16 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 2 x 1000W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Temperatūra | +50 līdz +300°C |
| Taimeris | 0 līdz 5 minūtēm |
| Diametrs (gatavošanas zona) | 170 mm |
| Materiāls (gatavošanas virsma) | Teflona pārklājums liešanas alumīnijs |
Juurdesobivad tooted
Apaļais tērauda spogulpolijas "Roll top" karstais galds 6 litri | Adexa RA2101B
In stock
Original price was: 209,90 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Bain Marie 2 Karstie katli 2×6,5 litri | Adexa BMP72
In stock
Original price was: 583,36 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Bain Marie 4 karstie katli 4×3,5 litri | Adexa BMP44
In stock
Original price was: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (bez PVN)Elektriskā sildīšana GN2/3 Ar stikla vāku Nerūsējošais tērauds 5.5 litri | Adexa AD3202
In stock
Original price was: 563,19 €.233,39 €Current price is: 233,39 €. (bez PVN)Izturīgs Panini kontakts grils ar vienu gludu virsmu | Adexa EG01B
In stock
Original price was: 398,95 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Original price was: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais Garšvielu un Galda Piederumu Turētājs, ieskaitot tvertnes | Adexa CH004
In stock
Original price was: 277,74 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (bez PVN)Pacelšanas un nolaišanās kupola siltuma lampa bronzas krāsā | Adexa A65121207
In stock
Original price was: 138,81 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Pacelšanās un nolaišanās kupola siltuma lampa melna | Adexa A65121502
In stock
Original price was: 158,78 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (bez PVN)Pārnēsājama izolēta pārtikas tvertne ar gumijas pamatni 10 litri ø300x170mm | Adexa IC13017
In stock
Original price was: 307,07 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Pārnēsājams izolēts pārtikas trauks ar gumijas pamatni 20 litri ø300x310mm | Adexa IC13031
In stock
Original price was: 384,09 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (bez PVN)Siltuma lampas kupola pacelšana un nolaišana, rožu zelts | Adexa A65121506
In stock
Original price was: 169,43 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)
