500 gab Kompostējamas kafijas krūzes Vienas sienas 16oz/437ml Kraft | Adexa PCDW16K
EAN: 5056850800593
Original price was: 129,00 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)
Vienreizējās lietošanas kafijas krūzes no PE (polietilēna) pārklāta papīra, nodrošinot ļoti spēcīgu mitruma un tauku barjeru.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Augstums | 137 mm |
| Svars | 10,8 kg (500 gab.) |
| Tips | Dubultās sienas |
| Tilpums | 16oz/437ml |
| Materiāls | PE (polietilēna) pārklāts papīrs |
| Krāsa | Spēks |
| Biezums | 250gsm+320gsm+18PE |
| Diametrs (apakša) | 58 mm |
| Diametrs (augšdaļa) | 90 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
1000gab Kafijas krūzīšu vāki 12&16oz krūzītēm Melni | Adexa PCPL1216B
In stock
Original price was: 68,30 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)500 gab Kompostējami Kafijas Krūzes Viena siena 16oz/437ml Kraft | Adexa PCRW16K
In stock
Original price was: 127,79 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)Atkritumu tvertne palīgkravas automašīnām 40 litri 330x230x560mm | Adexa ST029C
In stock
Original price was: 34,81 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Komerciālais skapītis Labais sāns Atkritumu tvertne 1600x700x900mm | Adexa SCP70160BRBR
In stock
Original price was: 1568,45 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (bez PVN)Komerciāls skapis Labās puses atkritumu tvertne 1400x700x900mm | Adexa SCP70140BRBR
In stock
Original price was: 1541,46 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Medicīniskā maska 3 slāņi 20 gab. | | Adexa SM20
In stock
Original price was: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Profesionāla atkritumu tvertne Nerūsējošais tērauds ar vāku 95 litri | Adexa SDB95
In stock
Original price was: 259,11 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Profesionāls atkritumu konteineris no nerūsējošā tērauda ar vāku, ritenīšiem un pedāli 55 litri | Adexa SDCP55
In stock
Original price was: 262,43 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Profesionāls atkritumu tvertne Nerūsējošais tērauds ar Vāku 75 litri | Adexa SDB75
In stock
Original price was: 193,05 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)
