Stick blender / Rokas mikseris ar putojamo slotiņu 280 W miksera kāts 177 mm | Adexa HM177W
EAN: 5056465047314
Original price was: 421,90 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)
Komercijas rokas blenderis, kas viegli maisa biezeņus un emulgē. Šis rokas mikseris ir lielisks profesionāls papildinājums jebkurai ēdināšanas iestādei, un mūsu pašreizējā atlaides cenā šis iegremdējamais blenderis ir izdevīgs pirkums jebkurai restorānam.
- 280W
- 3000-13000 apgr./min.
- 177mm kāts
- Automātiska ātruma regulēšanas sistēma
- Noņemamas detaļas ērtai tīrīšanai
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 102 mm |
| Augstums | 487 mm |
| Platums | 102 mm |
| Svars | 2kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 280W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds / Plastmasa |
| Apgr./min | 3000 līdz 13000 (maisītājs) / 400 līdz 1700 (putotājs) |
| Nūjas garums | 177 mm (maisītājs) / 240 mm (putotājs) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
6 mm smalcināšanas plāksne gaļas maļamajai mašīnai Adexa DQ8 nerūsējošais tērauds | Adexa DQGP8-6
In stock
Original price was: 45,77 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Gaļas maļamās mašīnas Adexa DQ12 8mm režģis | Adexa DQGP12-8
In stock
Original price was: 55,71 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Gliemežvārpsta gaļas maļamajai mašīnai Adexa DQ12 nerūsējošais tērauds | Adexa DQWS12
In stock
Original price was: 131,16 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)Komerciālais desu pildītājs 5 litru nerūsējošais tērauds horizontālais | Adexa MX022H5L
In stock
Original price was: 426,80 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais desu griezējs 17,5 mm | Adexa WHSC2
In stock
Original price was: 261,45 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais desu griezējs 8,5 mm | Adexa WHSC1
In stock
Original price was: 252,17 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Lapu uzgalis planetārajam mikserim 20 litri | | Adexa B20-LB
In stock
Original price was: 122,75 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)Regulējama vienkārša burgera prese | Adexa HHCMX050
In stock
Original price was: 46,02 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Regulējams dārzeņu rotējošais griezējs | Adexa CMX155
In stock
Original price was: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Rezerves asmens Adexa gaļas zāģim MX02919 19''/480 mm nerūsējošais tērauds | | Adexa MX02919B
In stock
Original price was: 16,24 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Rokas gaļas maļamā mašīna pie galda stiprināma | Adexa MG001
In stock
Original price was: 45,46 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Rūpnieciskā kaulu zāģa asmens 1650mm Nerūsējošais tērauds | Adexa JG210CB
In stock
Original price was: 56,81 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)
