1000 gab Kompostējamas Auksto Dzērienu Krūzes Viena siena 20oz/591ml Baltas | Adexa PCC20W
EAN: 5056850800746
Original price was: 169,72 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)
Vienreizlietojamas auksto dzērienu glāzes no PE (polietilēna) pārklāta papīra, nodrošinot ļoti spēcīgu mitruma un tauku barjeru.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Augstums | 159 mm |
| Svars | 16,3 kg (1000 gab.) |
| Tips | Vienas sienas |
| Tilpums | 20oz/591ml |
| Materiāls | PE (polietilēna) pārklāts papīrs |
| Krāsa | Balts |
| Biezums | 18PE+300gsm+18PE |
| Diametrs (apakša) | 60 mm |
| Diametrs (augšdaļa) | 90 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
1000 gab Kompostējami Kafijas Krūzītes Viena siena 16oz/437ml Balts | Adexa PCSW16W
In stock
Original price was: 149,65 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)1000 gab. tasīšu uzmavas 8oz tasītēm | Adexa CS8K
In stock
Original price was: 44,41 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)500 gab Kompostējamas kafijas tases Vienas sienas 8oz/237ml Kraft | Adexa PCRW8K
In stock
Original price was: 87,84 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)Komerciālais Skapis Labā puse Atkritumu Tvertne 1800x700x900mm | Adexa SCP70180BRBR
In stock
Original price was: 1631,06 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)Komerciāls skapis Labās puses atkritumu tvertne 1400x700x900mm | Adexa SCP70140BRBR
In stock
Original price was: 1541,46 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Komerciāls skapītis labajā pusē Atkritumu tvertne 1600x600x900 mm | Adexa SCP60160BRBR
In stock
Original price was: 1516,59 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Profesionālais apkopējs/Tīrīšanas ratiņi 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Original price was: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Profesionāls atkritumu tvertne Nerūsējošais tērauds ar Vāku 75 litri | Adexa SDB75
In stock
Original price was: 193,05 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Profesionāls maisu turētāju ratiņš ar ritenīšiem un pedāli, aizvērts mutē | Adexa STBH01
In stock
Original price was: 165,44 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (bez PVN)Uzkopšanas slotas izlietne un baseins Nerūsējošais tērauds 500x500x550mm | Adexa MS5050
In stock
Original price was: 407,25 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)
