1000 gab Kompostējami Auksto Dzērienu Kausi Vienas Sienas 16oz/473ml Balti | Adexa PCC16W
EAN: 5056850800739
Original price was: 153,18 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)
Vienreizējās lietošanas auksto dzērienu krūzes no PE (polietilēna) pārklāta papīra, nodrošinot ļoti spēcīgu mitruma un tauku barjeru.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Augstums | 137 mm |
| Svars | 12,9 kg (1000 gab.) |
| Tips | Vienas sienas |
| Tilpums | 16oz/437ml |
| Materiāls | PE (polietilēna) pārklāts papīrs |
| Krāsa | Balts |
| Biezums | 18PE+300gsm+18PE |
| Diametrs (apakša) | 58 mm |
| Diametrs (augšdaļa) | 90 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
1000gab Kafijas krūzīšu vāki 12&16oz krūzītēm Melni | Adexa PCPL1216B
In stock
Original price was: 68,30 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)500 gab. Kompostējamas kafijas krūzes Divkāršā siena 8oz/237ml Kraft | Adexa PCDW8K
In stock
Original price was: 88,15 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)Komerciālais Skapis Labā puse Atkritumu Tvertne 1800x700x900mm | Adexa SCP70180BRBR
In stock
Original price was: 1631,06 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)Komerciāls skapja labās puses atkritumu tvertne 1800x600x900mm | Adexa SCP60180BRBR
In stock
Original price was: 1592,53 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (bez PVN)Medicīniskā maska 3 slāņi 20 gab. | | Adexa SM20
In stock
Original price was: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Profesionāla atkritumu tvertne Nerūsējošais tērauds ar vāku un riteņiem un pedāli 75 litri | Adexa SDCP75
In stock
Original price was: 364,26 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Profesionālais atkritumu kontainers Nerūsējošais tērauds ar Vāku un Ritenīšiem 75 litri | Adexa SDC75
In stock
Original price was: 269,85 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Profesionāls atkritumu maisu turētāja ratiņš | Adexa STBH02
In stock
Original price was: 98,92 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (bez PVN)Profesionāls atkritumu tvertne Nerūsējošais tērauds ar Vāku 75 litri | Adexa SDB75
In stock
Original price was: 193,05 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Profesionāls maisu turētāju ratiņš ar ritenīšiem un pedāli, aizvērts mutē | Adexa STBH01
In stock
Original price was: 165,44 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (bez PVN)Virtuves sastāvdaļu pārnēsājamais grozs no nerūsējošā tērauda 120 litri | Adexa AEK46
In stock
Original price was: 489,28 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (bez PVN)
