Profesionālā gāzes plīts 6 degļi 24kW uz GN2/1 gāzes cepeškrāsns 8kW | Adexa Hotmax 700 GR763
EAN: 5056850804911
Original price was: 4097,35 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (bez PVN)
Izturīga, augstas kvalitātes profesionāla gāzes plīts no AISI 304 nerūsējošā tērauda uz GN2/1 komerciālas gāzes krāsns. Labi piemērota aizņemtām ēdināšanas vietām, piemēram, restorāniem, ēdnīcām un viesnīcām.
- 6 degļi
- Iepriekš iestatīta dabasgāzei (G20), propāna sprausmas iekļautas.
- Degļi ar pilotu, drošības vārstu un termopāri.
- Krāsns deglis ar aizdedzi, pilotu, termopāri un termostatu.
Lūdzu, skatīt sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 730 mm |
| Augstums | 900 mm |
| Platums | 900 mm |
| Svars | 120 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Gāzes ieplūdes vārsts | 1/2" |
| Tips | Grīdas statīvs |
| Barošana (gāze) | Gāze (dabasgāze/sašķidrinātā naftas gāze) |
| Jauda (plīts) | 6 x 6000W |
| Jauda (krāsns) | 8000W |
| Paplātes/ režģa izmērs | GN2/1 |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Pamatne | Gāzes krāsns |
| Degļi | 6 |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Elektriska slīpošā brata panna 65 litri 11 kW | Adexa Hotmax 700 EP722
In stock
Original price was: 6057,19 €.2594,30 €Current price is: 2594,30 €. (bez PVN)Galda virsmas čipsu stacija nerūsējošais tērauds | Adexa FFS01A
In stock
Original price was: 110,60 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā makaronu katla vārīšanas iekārta ar 4 groziem 2×4 litri Galda modelis | Adexa PCM4L2
In stock
Original price was: 256,35 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāla makaronu vārītājs Elektriska 2 grozi 4 litri Galda virsma | Adexa PCM4L
In stock
Original price was: 129,16 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)Komerciāla sildplate ar sildlampu Nerūsējošais tērauds 500x500mm | Adexa PWE5050
In stock
Original price was: 398,56 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciālais divkāršais elektriskais frīts 8+8 litri 2,5+2,5kW uz galda virsmas | Adexa WHCDFD
In stock
Original price was: 254,28 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais fritēšanas katls Dubultais Elektriskais 32 litri 10kW Brīvi stāvošs | Adexa HEF162C
In stock
Original price was: 1025,36 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)Komerciāls gāzes grils ar 1 zonu, 4.8kW, galda virsmas modelis | Adexa Hotmax 600 GGL604
In stock
Original price was: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Komerciāls makaronu vārītājs Elektrisks 2 grozi 8 litri Galda virsma | Adexa XDPAC8
In stock
Original price was: 336,08 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāls ribots vidējs grils, 1 zona, 3kW elektrisks | Adexa WHEG818AR
In stock
Original price was: 433,27 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)Komercijas grils gluds 540x380mm emaljēta plāksne 2.2kW elektriskais | Adexa EG5438
In stock
Original price was: 402,66 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Profesionāls augstas jaudas indukcijas plīts 8kW | Adexa AMCD801
In stock
Original price was: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)
