500 gab. Kompostējamas Kafijas Krūzes Viena siena 16oz/437ml Baltas | Adexa PCRW16W
EAN: 5056850800647
Original price was: 133,25 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)
Vienreizlietojamas kafijas krūzes no PE (polietilēna) pārklāta papīra, nodrošinot ļoti spēcīgu mitruma un tauku barjeru.
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētu informāciju.
| Augstums | 137 mm |
| Svars | 10,8 kg (500 gab.) |
| Tips | Viļņota siena |
| Tilpums | 16oz/437ml |
| Materiāls | PE (polietilēna) pārklāts papīrs |
| Krāsa | Balts |
| Biezums | 80gsm+180gsm+320gsm+18PE |
| Diametrs (apakša) | 58 mm |
| Diametrs (augšdaļa) | 90 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
1000gab Kafijas krūzīšu vāki 12&16oz krūzītēm Melni | Adexa PCPL1216B
In stock
Original price was: 68,30 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Atkritumu tvertne palīgkravas automašīnām 40 litri 330x230x560mm | Adexa ST029C
In stock
Original price was: 34,81 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Komerciālais skapītis Labais sāns Atkritumu tvertne 1600x700x900mm | Adexa SCP70160BRBR
In stock
Original price was: 1568,45 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (bez PVN)Komerciāls Skapis Labajā pusē Atkritumu tvertne 1400x600x900mm | Adexa SCP60140BRBR
In stock
Original price was: 1424,13 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Komerciāls skapis Labās puses atkritumu tvertne 1400x700x900mm | Adexa SCP70140BRBR
In stock
Original price was: 1541,46 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Komerciāls skapja labās puses atkritumu tvertne 1800x600x900mm | Adexa SCP60180BRBR
In stock
Original price was: 1592,53 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (bez PVN)Profesionāla atkritumu tvertne Nerūsējošais tērauds ar vāku 95 litri | Adexa SDB95
In stock
Original price was: 259,11 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Profesionāla atkritumu tvertne Nerūsējošs tērauds Riteņi Pedālis 50 litri | Adexa TGB3660
In stock
Original price was: 438,40 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)Profesionāls atkritumu tvertne Nerūsējošais tērauds ar Vāku 75 litri | Adexa SDB75
In stock
Original price was: 193,05 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Profesionāls darbs/Atkritumu galds ar 2 atkritumu caurumiem Nerūsējošais tērauds 1000x600x900mm | Adexa SC10060
In stock
Original price was: 330,05 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)
