1000 gab Kompostējamas Auksto Dzērienu Krūzes Viena siena 20oz/591ml Baltas | Adexa PCC20W
EAN: 5056850800746
Original price was: 169,72 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)
Vienreizlietojamas auksto dzērienu glāzes no PE (polietilēna) pārklāta papīra, nodrošinot ļoti spēcīgu mitruma un tauku barjeru.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Augstums | 159 mm |
| Svars | 16,3 kg (1000 gab.) |
| Tips | Vienas sienas |
| Tilpums | 20oz/591ml |
| Materiāls | PE (polietilēna) pārklāts papīrs |
| Krāsa | Balts |
| Biezums | 18PE+300gsm+18PE |
| Diametrs (apakša) | 60 mm |
| Diametrs (augšdaļa) | 90 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
1000 gab Kompostējami Auksto Dzērienu Kausi Vienas Sienas 16oz/473ml Balti | Adexa PCC16W
In stock
Original price was: 153,18 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)1000 gab. tasīšu uzmavas 8oz tasītēm | Adexa CS8K
In stock
Original price was: 44,41 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Komerciālais Skapis Labā puse Atkritumu Tvertne 1800x700x900mm | Adexa SCP70180BRBR
In stock
Original price was: 1631,06 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)Komerciāls skapja labās puses atkritumu tvertne 1800x600x900mm | Adexa SCP60180BRBR
In stock
Original price was: 1592,53 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (bez PVN)Profesionāla atkritumu tvertne Nerūsējošais tērauds ar vāku 95 litri | Adexa SDB95
In stock
Original price was: 259,11 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Profesionāls atkritumu konteineris no nerūsējošā tērauda ar vāku, ritenīšiem un pedāli 55 litri | Adexa SDCP55
In stock
Original price was: 262,43 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Profesionāls atkritumu maisu turētāja ratiņš | Adexa STBH02
In stock
Original price was: 98,92 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (bez PVN)Profesionāls atkritumu tvertne Nerūsējošais tērauds ar vāku un riteņiem 55 litri | Adexa SDC55
In stock
Original price was: 196,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Profesionāls maisu turētāju ratiņš ar ritenīšiem un pedāli, aizvērts mutē | Adexa STBH01
In stock
Original price was: 165,44 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (bez PVN)Uzkopšanas slotas izlietne un baseins Nerūsējošais tērauds 500x500x550mm | Adexa MS5050
In stock
Original price was: 407,25 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Virtuves sastāvdaļu pārnēsājamais grozs no nerūsējošā tērauda 120 litri | Adexa AEK46
In stock
Original price was: 489,28 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (bez PVN)
