500 gab Kompostējamas kafijas tases Vienas sienas 8oz/237ml Balta | Adexa PCRW8W
EAN: 5056850800609
Original price was: 86,47 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)
Vienreizlietojamas kafijas krūzes no PE (polietilēna) pārklāta papīra, nodrošinot ļoti spēcīgu mitruma un tauku barjeru.
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētu informāciju.
| Augstums | 90 mm |
| Svars | 6,1 kg (500 gab.) |
| Tips | Viļņota siena |
| Tilpums | 8oz/237ml |
| Materiāls | PE (polietilēna) pārklāts papīrs |
| Krāsa | Balts |
| Biezums | 80gsm+180gsm+280gsm+18PE |
| Diametrs (apakša) | 55 mm |
| Diametrs (augšdaļa) | 80 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
1000 gab Kompostējami Kafijas Krūzītes Viena siena 16oz/437ml Balts | Adexa PCSW16W
In stock
Original price was: 149,65 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)Atkritumu tvertne palīgkravas automašīnām 40 litri 330x230x560mm | Adexa ST029C
In stock
Original price was: 34,81 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Komerciālais skapītis Labais sāns Atkritumu tvertne 1600x700x900mm | Adexa SCP70160BRBR
In stock
Original price was: 1568,45 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (bez PVN)Komerciāls Skapis Labajā pusē Atkritumu tvertne 1400x600x900mm | Adexa SCP60140BRBR
In stock
Original price was: 1424,13 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Komerciāls skapītis labajā pusē Atkritumu tvertne 1600x600x900 mm | Adexa SCP60160BRBR
In stock
Original price was: 1516,59 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Profesionāla atkritumu tvertne Nerūsējošais tērauds ar vāku un riteņiem un pedāli 75 litri | Adexa SDCP75
In stock
Original price was: 364,26 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Profesionālais atkritumu kontainers Nerūsējošais tērauds ar Vāku un Ritenīšiem 75 litri | Adexa SDC75
In stock
Original price was: 269,85 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Profesionāls atkritumu tvertne Nerūsējošais tērauds ar Vāku 75 litri | Adexa SDB75
In stock
Original price was: 193,05 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Profesionāls atkritumu tvertne Nerūsējošais tērauds ar vāku un riteņiem 55 litri | Adexa SDC55
In stock
Original price was: 196,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)
