500 gab Kompostējami kafijas krūzītes Viena siena 12oz/355ml Balts | Adexa PCRW12W
EAN: 5056850800623
Original price was: 110,91 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (bez PVN)
Vienreizējās lietošanas kafijas krūzes no PE (polietilēna) pārklāta papīra, nodrošinot ļoti spēcīgu mitruma un tauku barjeru.
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētu informāciju.
| Augstums | 110 mm |
| Svars | 8,7 kg (500 gab.) |
| Tips | Viļņota siena |
| Tilpums | 12oz/355ml |
| Materiāls | PE (polietilēna) pārklāts papīrs |
| Krāsa | Balts |
| Biezums | 80gsm+180gsm+320gsm+18PE |
| Diametrs (apakša) | 58 mm |
| Diametrs (augšdaļa) | 90 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
1000 gab Kompostējami Auksto Dzērienu Kausi Vienas Sienas 16oz/473ml Balti | Adexa PCC16W
In stock
Original price was: 153,18 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)1000 gab Kompostējami Kafijas Krūzītes Viena siena 16oz/437ml Balts | Adexa PCSW16W
In stock
Original price was: 149,65 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)1000 gab. tasīšu uzmavas 8oz tasītēm | Adexa CS8K
In stock
Original price was: 44,41 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Atkritumu tvertne palīgkravas automašīnām 40 litri 330x230x560mm | Adexa ST029C
In stock
Original price was: 34,81 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Komerciālais Skapis Labā puse Atkritumu Tvertne 1800x700x900mm | Adexa SCP70180BRBR
In stock
Original price was: 1631,06 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)Komerciālais skapītis Labais sāns Atkritumu tvertne 1600x700x900mm | Adexa SCP70160BRBR
In stock
Original price was: 1568,45 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (bez PVN)Komerciāls Skapis Labajā pusē Atkritumu tvertne 1400x600x900mm | Adexa SCP60140BRBR
In stock
Original price was: 1424,13 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Komerciāls skapītis labajā pusē Atkritumu tvertne 1600x600x900 mm | Adexa SCP60160BRBR
In stock
Original price was: 1516,59 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Komerciāls skapja labās puses atkritumu tvertne 1800x600x900mm | Adexa SCP60180BRBR
In stock
Original price was: 1592,53 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (bez PVN)Profesionāls atkritumu maisu turētāja ratiņš | Adexa STBH02
In stock
Original price was: 98,92 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (bez PVN)
