Displeja vitrīna ledusskapis ar priekšējām un aizmugurējām durvīm 120 litri 2 plaukti | Adexa CW1201
EAN: 5056850805994
Original price was: 1519,09 €.639,85 €Current price is: 639,85 €. (bez PVN)
Profesionāls atdzesēts displejs, lieliski piemērots kūku un konditorejas izstrādājumu demonstrēšanai kafejnīcās, restorānos vai veikalos. Lieliska cenas un kvalitātes attiecība ledusskapja displeja vienībai. Ideāls galda ledusskapis komerciālai lietošanai.
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 568 mm |
| Augstums | 686 mm |
| Platums | 702 mm |
| Svars | 57 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 120 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 220W |
| Durvis | 2 priekšējās un aizmugurējās durvis |
| Plaukti | 2 |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R290 |
| Temperatūra | +2°C līdz +12°C |
| Vadība | Digitāls |
| Apgaismojums | LED |
| Enerģijas patēriņš | 1182 kWh/gadā |
| Displeja laukums (m2) | 0,92 |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
967lt Komerciālais ledusskapis Nerūsējošā tērauda stāvkabinete Divdurvju Ventilācijas dzesēšana | Adexa R800V
In stock
Original price was: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (bez PVN)Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Original price was: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 200 litri 2 plaukti | Adexa CW200R
In stock
Original price was: 1669,02 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
In stock
Original price was: 1926,03 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais ledus drupinātājs 65 kg/h | Adexa ICMG
In stock
Original price was: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Komercijas ledusskapis ar 4 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS41V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 2 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 5xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ22
In stock
Original price was: 1433,57 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Profesionāls zema ledusskapja counters / Šefpavāra bāze 2 durvis 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Original price was: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)Saladete Atvērts augšējais 3 durvis | Adexa SDT3
In stock
Original price was: 1709,23 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)
