Displeja vitrīnas ledusskapis 200 litri 2 plaukti | Adexa CW200R
EAN: 5056465027521
Original price was: 1669,02 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)
Profesionāls dzesēts izstādes ledusskapis, lieliski piemērots kūku un konditorejas izstrādājumu demonstrēšanai kafejnīcās, restorānos vai veikalos. Lieliska cenas un kvalitātes attiecība aukstuma izstādes iekārtai. Ideāls ledusskapis uz letes komerciālai lietošanai.
- 200 litri
- 2 plaukti
- Nerūsējošais tērauds un melns dizains
- +2°C līdz +12°C
- 300W
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 568 mm |
| Augstums | 686 mm |
| Platums | 1220 mm |
| Svars | 92 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 200 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 300W |
| Plaukti | 2 |
| Krāsa | Nerūsējošais tērauds un melns |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | +2°C līdz +12°C |
| Vadība | Digitāls |
| Apgaismojums | LED |
| Enerģijas patēriņš | 1566 kWh/gadā |
| Displeja laukums (m2) | 1.48 |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
36W UV-A lampa Insektu iznīcinātājam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 33,60 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 dziļums 150mm | Adexa E8013150-8136
In stock
Original price was: 22,48 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 150mm | Adexa E8014150-8146
In stock
Original price was: 22,95 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Original price was: 11,79 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Original price was: 16,33 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 Dziļums 65mm | Adexa E8016065-8162
In stock
Original price was: 11,67 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Original price was: 11,47 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Premium Komerciālais Darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Apmale 700x700x900/1000mm | Adexa DWT7070
In stock
Original price was: 241,48 €.99,35 €Current price is: 99,35 €. (bez PVN)Premium komerciālais darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Atbalsts 800x700x900/1000mm | Adexa DWT8070
In stock
Original price was: 447,15 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
Original price was: 289,32 €.120,97 €Current price is: 120,97 €. (bez PVN)
