Kūku letes vitrīna 1000x700x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1000RF2
EAN: 5056465052981
Original price was: 3461,39 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)
Komercpārdošanas konditorejas vitrīna, kas var kalpot kā maiznīcas letes vitrīna, profesionāla delikatešu vitrīna vai parasts ledusskapis. Ideāla kūku vitrīna lielākajai daļai kafejnīcu, delikatešu, restorānu, viesnīcu vai veikalu. Šī maiznīcas kūku vitrīna ir lieliska mafiniem un visiem konditorejas izstrādājumiem.
- Spoguļa priekšpuse
- Sāni no melna stikla
- Poliuretāna izolācija
- Digitālais termostats
- LED apgaismojums
- Aprīkota ar riteņiem
- Ārējais apšuvums no nerūsējošā tērauda (AISI304)
- Hroma ārējais apšuvums
- Dubultstikls ar vakuumu
- Konvekcijas dzesēšana
- Temperatūras diapazons: +2°C līdz +10°C
- Automātiska atkausēšana un atkausēšanas ūdens iztvaikošana
- 2 regulējami plaukti
- Vitrīnas zona ar apgaismojumu
- Elektriskā pieslēguma spriegums: 230V / 1N / 50Hz
- Vides temperatūra: Maks. +32°C / 50% mitrums
- Atbilst CE standartiem (starptautiska TUV sertifikācija)
- Ražots atbilstoši higiēnas un drošības direktīvām
- Materiāls atbilst Eiropas pārtikas produktu standartiem
| Dziļums | 730 mm |
| Augstums | 1200 mm |
| Platums | 1000 mm |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Riteņi | Jā |
| Plaukti | 2 |
| Krāsa | Nerūsējošais tērauds un melns |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R290 (125g) |
| Temperatūra | +2 līdz +8°C |
| Apgaismojums | LED |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Original price was: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 160 litri 2 plaukti Melns un nerūsējošā tērauda ar izliektu priekšpusi | Adexa CW160R
In stock
Original price was: 1246,67 €.536,07 €Current price is: 536,07 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais ledus drupinātājs 65 kg/h | Adexa ICMG
In stock
Original price was: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Komercsabiedrības saldētavas lete Ventilēta 3 durvis Dziļums 700mm | Adexa FG31V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1800x730x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1800RF2
In stock
Original price was: 4854,76 €.2075,42 €Current price is: 2075,42 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas stacija/letes 3 durvis Granīta virsma Dzesēta letes displejs 9xGN1/3 Dziļums 150mm | Adexa PZ36+PT36
In stock
Original price was: 3418,72 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Vertikālā vitrīnas ledusskapis 238 litri 4 plaukti Melns 1 plakana durvis | Adexa CL238B
In stock
Original price was: 1608,68 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)
