Komercēviņa Nerūsējošs tērauds 1700x600x900mm 2 bļodas pa labi Aizmugurējā apsmidzināšana | Adexa ST245BR
817,91 € Original price was: 817,91 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (bez PVN)
Siltuma lampas kupola pacelšana un nolaišana, rožu zelts | Adexa A65121506
169,43 € Original price was: 169,43 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)
Komercdzesēts letes skaitītājs 2 stikla durvis Dziļums 700mm | Adexa RG21VGLASS
SKU:
RG21VGLASS
EAN: 5056465056545
2413,15 € Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)
Atdzesēts counters no nerūsējošā tērauda ar 2 pašaizverošām stikla durvīm. Aprīkots ar iekšējo apgaismojumu un riteņiem. Temperatūras diapazons no +2 līdz +8°C. Digitālā temperatūras kontrole, ventilēta dzesēšana un automātiska atkausēšana ir standarta funkcijas, kas padara to par lielisku papildinājumu jebkurai komerciālai virtuvei.
- 2 pašaizverošas stikla durvis
- +2 līdz +8°C
- 282 litri
- Nerūsējošais tērauds
- 1360x700x850mm
- 275W
- Ventilēta dzesēšana ar automātisku atkausēšanu
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu CE atbilstības deklarāciju
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu enerģijas etiķeti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 850 mm |
| Platums | 1360 mm |
| Svars | 118 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 282 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 2 stikla durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 275W |
| Riteņi | Jā |
| Plaukti | 2 |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | +2 līdz +8°C |
| Vadība | Digitāls |
| Apgaismojums | Jā |
| Maks. temperatūra (telpa) | +48°C |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Slēdzene | Jā |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Displeja ledusskapis 100 litri 2 plaukti Melns | Adexa CW100B
In stock
Displeja vitrīnas ledusskapis 200 litri 2 plaukti | Adexa CW200R
In stock
Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Komerciālais ledusskapis ar 4 stikla durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS41VG
In stock
Kūku letes vitrīna 1800x730x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1800RF2
In stock
Ledusskapja uzglabāšanas zona ar virsmu 1600mm 7xGN1/4 Dziļums 330mm | Adexa PT16
In stock
Picas sagatavošanas galds 2 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 5xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ22
In stock
Profesionāls ledusskapis ar 2 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21V
In stock
Slēdzams Mini Ledusskapis ar Stikla Durvīm Melns 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Tirdzniecības ledusskapis ar 3 stikla durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS31VG
In stock
Vadu plaukts Adexa ledusskapjiem un saldētavām R1200/F1200
In stock
Vertikālā vitrīnas ledusskapis 238 litri 4 plaukti Melns 1 plakana durvis | Adexa CL238B
In stock
