Slēdzams Mini Ledusskapis ar Stikla Durvīm Melns 36L | Adexa BCG40BGA
Original price was: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)
Šis mini ledusskapis nodrošina ērtu un kompakta risinājumu dzērienu un nebojājamu uzkodu atdzesēšanai. Neskatoties uz to, ka tas ir mini ledusskapis, tam ir pārsteidzoši liela ietilpība – 36L un divas plaukti, lai apmierinātu jūsu uzglabāšanas vajadzības.
Ideāli piemērots izmantošanai kā mini bārs viesnīcās, piesaistiet savus klientus, izrādot savu krājumu caur šo caurspīdīgo stikla durvju priekšpusi, ko papildina LED apgaismojums ar ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzi.
Ar savām nelielajām dimensijām šis ledusskapis ērti iederas mazās telpās, vienlaikus glabājot pienācīgu daudzumu.
- 36 litru ietilpība
- Rokas atkausēšana
- Termoelektriskais dzērienu dzesētājs
- Caurspīdīgas stikla durvis ar plastmasas rāmi
- Termoelektriskā dzesēšana
- Mehāniska temperatūras kontrole ar regulējamu termostatu
- Temperatūras diapazons: 12° līdz 18°C
- Vides temperatūra: 25°C
- Mīksts iekšējais LED apgaismojums ar ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzi
- Plaukts: 2 gab.
- Dzesētājs: R600a
- 230V / 1 fāze
- Vienības izmēri: 402x427x545mm
- Netosvars: 11kg
| Dziļums | 427 mm |
| Augstums | 545 mm |
| Platums | 402 mm |
| Svars | 11 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 36 litri (neto tilpums) |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 58W |
| Dzesēšana | Termoelektrisks |
| Atkausēšana | Rokasgrāmata |
| Dzesētājs | R600a |
| Temperatūra | +10°C līdz +18°C |
| Apgaismojums | LED |
| Maks. temperatūra (telpa) | +32°C |
| Slēdzene | Jā |
| Trokšņa līmenis | 22 dB(A) |
| Enerģijas patēriņš | 120 kWh/gadā |
| Iekšējās dimensijas | 295x261x406 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Original price was: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 160 litri 2 plaukti Melns un nerūsējošā tērauda ar izliektu priekšpusi | Adexa CW160R
In stock
Original price was: 1246,67 €.536,07 €Current price is: 536,07 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 200 litri 2 plaukti | Adexa CW200R
In stock
Original price was: 1669,02 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
In stock
Original price was: 1926,03 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais ledus drupinātājs 65 kg/h | Adexa ICMG
In stock
Original price was: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Komercijas ledusskapis ar 4 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS41V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Komercsabiedrības saldētavas lete Ventilēta 3 durvis Dziļums 700mm | Adexa FG31V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Letes Displeja Ledusskapis 98 litri 4 plaukti Melns 1 plakana durvis | Adexa CL98B
In stock
Original price was: 873,70 €.363,11 €Current price is: 363,11 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas stacija/letes 3 durvis Granīta virsma Dzesēta letes displejs 9xGN1/3 Dziļums 150mm | Adexa PZ36+PT36
In stock
Original price was: 3418,72 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Saladete Atvērts augšējais 3 durvis | Adexa SDT3
In stock
Original price was: 1709,23 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Saladette stikla virsma 900x700x1350mm 2 durvis | Adexa S900CG
In stock
Original price was: 2018,42 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)
