Displeja vitrīnas ledusskapis 130 litri 2 plaukti | Adexa CW130R
EAN: 5056850806007
Original price was: 1846,73 €.778,22 €Current price is: 778,22 €. (bez PVN)
Profesionāls dzesēts vitrīnas ledusskapis, lieliski piemērots kūku un konditorejas izstrādājumu demonstrēšanai kafejnīcās, restorānos vai veikalos. Laba cenas un kvalitātes attiecība ledusskapja vitrīnai. Ideāls galda vitrīnas ledusskapis komerciālai lietošanai.
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 590 mm |
| Augstums | 685 mm |
| Platums | 791 mm |
| Svars | 66 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 130 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 220W |
| Plaukti | 2 |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R290 |
| Temperatūra | +2°C līdz +12°C |
| Vadība | Digitāls |
| Apgaismojums | LED |
| Enerģijas patēriņš | 588 kWh/gadā |
| Displeja laukums (m2) | 0,91 |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
685lt Komerciālais Ledusskapis Nerūsējošā tērauda Vertikālā skapis Viena stikla durvis GN2/1 Ventilēta dzesēšana | Adexa R650VGLASS
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)967lt Komerciālais ledusskapis Nerūsējošā tērauda stāvkabinete Divdurvju Ventilācijas dzesēšana | Adexa R800V
In stock
Original price was: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 200 litri 2 plaukti | Adexa CW200R
In stock
Original price was: 1669,02 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais ledus drupinātājs 65 kg/h | Adexa ICMG
In stock
Original price was: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Komercijas ledusskapis ar 4 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS41V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Komercsabiedrības saldētavas lete Ventilēta 3 durvis Dziļums 700mm | Adexa FG31V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 2 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 5xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ22
In stock
Original price was: 1433,57 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Profesionāls zema ledusskapja counters / Šefpavāra bāze 2 durvis 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Original price was: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)Slēdzams Mini Ledusskapis ar Stikla Durvīm Melns 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Original price was: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa ledusskapjiem un saldētavām R1200/F1200
In stock
Original price was: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)
