2 līmeņu apsildāma vitrīna 650x464x645mm uz letes | Adexa HW2D2
Original price was: 1065,67 €.458,24 €Current price is: 458,24 €. (bez PVN)
Pievilcīgi reklamējiet savas apsildāmās pīrāgus, pastētes un desu ruļļus ar šo apsildāmo izstādes vitrīnu.
Nerūsējošā tērauda un stikla dizains nodrošina jūsu klientiem 360° skatu uz labāko apsildāmo ēdienu izvēli, kas ir ideāli piemērots kafejnīcām, ēdināšanas pakalpojumiem, koncesijām, ērtības veikaliem, bāriem un krogiem, restorāniem un kafejnīcām, lielveikaliem, delikatesēm un citiem profesionāliem ēdināšanas uzņēmumiem.
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 464 mm |
| Augstums | 646 mm |
| Platums | 650 mm |
| Svars | 27 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 0,5 m2 |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 540W |
| Durvis | 2 pacelami durvju |
| Plaukti | 2 |
| Iekļauts | 4 Gastronorm konteineri GN 1/2 ar dziļumu 50 mm (325x265x50 mm) |
| Temperatūra | +30°C līdz +85°C |
| Apgaismojums | LED |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
36W UV-A lampa Insektu iznīcinātājam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 33,60 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Apaļais tērauda spogulpolijas "Roll top" karstais galds 6 litri | Adexa RA2101B
In stock
Original price was: 209,90 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Bain Marie 2 Karstie katli 2×6,5 litri | Adexa BMP72
In stock
Original price was: 583,36 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Bain Marie 3 karstās katli 3×3,5 litri | Adexa BMP43
In stock
Original price was: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (bez PVN)Bain Marie 4 karstie katli 4×3,5 litri | Adexa BMP44
In stock
Original price was: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (bez PVN)Elektriskā sildīšana GN2/3 Ar stikla vāku Nerūsējošais tērauds 5.5 litri | Adexa AD3202
In stock
Original price was: 563,19 €.233,39 €Current price is: 233,39 €. (bez PVN)Elektriskais chaferis GN1/1 Stikla vāks Nerūsējošais tērauds 9 litri | Adexa AD1102
In stock
Original price was: 701,16 €.293,93 €Current price is: 293,93 €. (bez PVN)Elektriskais kausētājs ar rullējamu vāku Apaļš Nerūsējošais tērauds Spoguļa pulējums 6 litri | Adexa RA2101BE
In stock
Original price was: 477,64 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (bez PVN)Izturīgs Panini kontakts grils ar vienu gludu virsmu | Adexa EG01B
In stock
Original price was: 398,95 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Original price was: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, ieskaitot 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04B
In stock
Original price was: 190,83 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komercijas sildīšanas paplāte nerūsējošā tērauda GN1/1 530x325mm | Adexa TSWP53
In stock
Original price was: 168,48 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)
