4 līmeņu apsildāmais vitrīnu skapis 318 litri lete | Adexa HW318
Original price was: 1835,84 €.778,22 €Current price is: 778,22 €. (bez PVN)
Pievilcīgi reklamējiet savas apsildāmās pīrāgus, pastētes un desu ruļļus ar šo apsildāmo vitrīnu.
Nerūsējošā tērauda un stikla dizains nodrošina jūsu klientiem 360° skatu uz labāko apsildāmo ēdienu izvēli, kas ir ideāli piemērots kafejnīcām, ēdināšanas pakalpojumiem, tirdzniecības vietām, ērtības veikaliem, bāriem un krogiem, restorāniem un kafejnīcām, lielveikaliem, delikatesēm un citām profesionālām ēdināšanas iestādēm.
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 575 mm |
| Augstums | 967 mm |
| Platums | 800 mm |
| Svars | 74,5 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 318 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 850W |
| Durvis | Slīdņus durvis aizmugurē |
| Plaukti | 4 |
| Temperatūra | +30°C līdz +80°C |
| Apgaismojums | LED |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
5 gab. līmpapīri insektu iznīcinātājam Adexa C515W |
In stock
Original price was: 4,01 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (bez PVN)Bain Marie 2 Karstie katli 2×6,5 litri | Adexa BMP72
In stock
Original price was: 583,36 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Bain Marie 4 karstie katli 4×3,5 litri | Adexa BMP44
In stock
Original price was: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (bez PVN)Elektriskais chaferis GN1/1 Stikla vāks Nerūsējošais tērauds 9 litri | Adexa AD1102
In stock
Original price was: 701,16 €.293,93 €Current price is: 293,93 €. (bez PVN)Elektriskais kausētājs ar rullējamu vāku Apaļš Nerūsējošais tērauds Spoguļa pulējums 6 litri | Adexa RA2101BE
In stock
Original price was: 477,64 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (bez PVN)Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Original price was: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāls Garšvielu Turētājs, ietver 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04A
In stock
Original price was: 196,47 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komercijas sildīšanas paplāte nerūsējošā tērauda GN1/1 530x325mm | Adexa TSWP53
In stock
Original price was: 168,48 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Pacelšanas un nolaišanās kupola siltuma lampa bronzas krāsā | Adexa A65121207
In stock
Original price was: 138,81 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Pacelšanas un nolaišanas kupola siltuma lampa melna | Adexa A65121202
In stock
Original price was: 143,45 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Siltuma lampas kupola pacelšana un nolaišana, rožu zelts | Adexa A65121506
In stock
Original price was: 169,43 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Vidējas jaudas Komerciālā mikroviļņu krāsns ar grilu 38 litri 1500W Digitālā | Adexa D100N38
In stock
Original price was: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
