1200lt Komerciāls saldētājs Nerūsējošā tērauda Vertikālais skapis Dubultstikla durvis Statiskā dzesēšana | Adexa F1200SGLASS
EAN: 5056850811445
Original price was: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (bez PVN)
Izcila kvalitāte divdurvju vertikāls komerciālais ledusskapis ar ļoti lielu lietojamu dzesētu uzglabāšanas tilpumu, izturīgiem riteņiem ērtai pārvietošanai un lietotājam draudzīgām vadības ierīcēm precīzai temperatūras regulēšanai. Šis divdurvju profesionālais vertikālais saldētava par izdevīgu cenu.
- Ārējie izmēri (PxDzA): 1340 x 845 x 2000 mm
- Iekšējie izmēri (PxDzA): 1220 x 680 x 1380 mm
- Tilpums: 1173 litri
- Temperatūra: -18°C līdz -20°C
- Barošanas avots: 230V / 1N / 50Hz
- Statiskā dzesēšana
- Ar manuālu atkausēšanu
- CFC brīvs aukstumaģents un putas
- Apaļas iekšējās malas ērtai tīrīšanai
- 60 mm biezas izolācijas slānis labākai energoefektivitātei
- Elektroniskais termostats un digitāls LED temperatūras displejs precīzai kontrolei un vieglai nolasīšanai
- Durvis ar pašatslēgšanās mehānismu
- Magnētisko blīvējumu var nomainīt bez instrumentiem
- Sildīšanas elements paslēpts durvju rāmī, lai novērstu kondensātu
- Materiāls (ārpuse): Nerūsējošais tērauds 430
- Materiāls (iekšpuse): Reljefēts alumīnijs
- HC aukstumaģents
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietotāja rokasgrāmatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Enerģijas etiķetes
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Tehnisko zīmējumu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu CE atbilstības deklarāciju
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 810 mm |
| Augstums | 2010 mm |
| Platums | 1340 mm |
| Svars | 185 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 1200 litri (bruto) / 791 litri (neto) |
| Durvis / Atvilktnes | 2 stikla durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 710W |
| Paplātes/ režģa izmērs | GN2/1 vai 2xGN1/1 |
| Plaukti | 6 iekļauti |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Dzesēšana | Statiskā |
| Atkausēšana | Rokasgrāmata |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | -18 līdz -20°C |
| Maks. temperatūra (telpa) | +43°C |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Izolācija | 60 mm |
| Slēdzene | Jā |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Enerģijas klase | D |
| Iekšējās dimensijas | 1220x680x1390 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Displeja vitrīnas ledusskapis 200 litri 2 plaukti | Adexa CW200R
In stock
Original price was: 1669,02 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais ledus drupinātājs 65 kg/h | Adexa ICMG
In stock
Original price was: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1800x730x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1800RF2
In stock
Original price was: 4854,76 €.2075,42 €Current price is: 2075,42 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 2 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 5xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ22
In stock
Original price was: 1433,57 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Profesionāls ledusskapis ar 2 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21V
In stock
Original price was: 1731,38 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Slēdzams Mini Ledusskapis ar Stikla Durvīm Melns 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Original price was: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa ledusskapjiem un saldētavām R1200/F1200
In stock
Original price was: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Vertikālā vitrīnas ledusskapis 238 litri 4 plaukti Melns 1 plakana durvis | Adexa CL238B
In stock
Original price was: 1608,68 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)
