Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas planētas mikseris 10 litri 3 ātrumi 3 rīki | Adexa B10K
EAN: 5056850820942
Original price was: 1024,63 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 366 mm |
| Augstums | 606 mm |
| Platums | 450 mm |
| Svars | 56 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 10 litri / 5 kg |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 450W |
| Iekļauts | Putotājs, mīklas āķis, plakanais maisītājs |
| Krāsa | Balts |
| Ātrumi | 3 (110 / 178 / 390 apgr./min) |
Juurdesobivad tooted
6 mm smalcināšanas plāksne gaļas maļamajai mašīnai Adexa DQ8 nerūsējošais tērauds | Adexa DQGP8-6
In stock
Original price was: 45,77 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)8 šķēles asmens un stumšanas bloks kartupeļu čipu griezējam | Adexa CP08
In stock
Original price was: 33,78 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Gaļas maļamās mašīnas Adexa DQ8 5 mm smalcināšanas disks, nerūsējošais tērauds | Adexa DQGP8-5
In stock
Original price was: 44,29 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Gaļas mašīnas Adexa DQ12 4 mm smalcināšanas disks, nerūsējošais tērauds | Adexa DQGP12-4
In stock
Original price was: 56,42 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Komerciālais desu pildītājs 5 litru nerūsējošais tērauds horizontālais | Adexa MX022H5L
In stock
Original price was: 426,80 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Komerciālais desu pildītājs 5 litru nerūsējošais tērauds vertikālais | Adexa MX022V5L
In stock
Original price was: 477,94 €.194,48 €Current price is: 194,48 €. (bez PVN)Komerciālais hamburgeru prese Ø150mm | Adexa HM150
In stock
Original price was: 398,45 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Planētu miksera lapu maisītājs 10 litri | | Adexa B10-LB
In stock
Original price was: 86,62 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)Profesionālais planētu mikseris 20 litri 3 ātrumi | Adexa B20
In stock
Original price was: 1206,44 €.518,78 €Current price is: 518,78 €. (bez PVN)Rokas gaļas maļamā mašīna pie galda stiprināma | Adexa MG001
In stock
Original price was: 45,46 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Rūpnieciskā kaulu zāģa asmens 1650mm Nerūsējošais tērauds | Adexa JG210CB
In stock
Original price was: 56,81 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Vidējas jaudas Komerciālā mikroviļņu krāsns ar grilu 38 litri 1500W Digitālā | Adexa D100N38
In stock
Original price was: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
