Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas planētas mikseris 30 litri 3 ātrumi 3 rīki | Adexa B30K
EAN: 5056850820973
Original price was: 1429,84 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 440 mm |
| Augstums | 882 mm |
| Platums | 545 mm |
| Svars | 86 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 30 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 1500 W |
| Iekļauts | Putotājs, Mīklas āķis, Plakans maisītājs |
| Krāsa | Balts |
| Ātrumi | 3 (110 / 178 / 390 apgr./min) |
Juurdesobivad tooted
6 mm smalcināšanas plāksne gaļas maļamajai mašīnai Adexa DQ8 nerūsējošais tērauds | Adexa DQGP8-6
In stock
Original price was: 45,77 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Āķis mīklai planētas mikserim 30 litri | | Adexa B30-DH
In stock
Original price was: 169,64 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Gaļas maļamās mašīnas Adexa DQ12 8mm režģis | Adexa DQGP12-8
In stock
Original price was: 55,71 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Gaļas maļamās mašīnas Adexa DQ8 5 mm smalcināšanas disks, nerūsējošais tērauds | Adexa DQGP8-5
In stock
Original price was: 44,29 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Komerciālais desu pildītājs 5 litru nerūsējošais tērauds vertikālais | Adexa MX022V5L
In stock
Original price was: 477,94 €.194,48 €Current price is: 194,48 €. (bez PVN)Komerciālais hamburgeru prese Ø100mm | Adexa HM100
In stock
Original price was: 310,37 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (bez PVN)Komerciālais hamburgeru preses Ø130mm | Adexa QY0707
In stock
Original price was: 109,78 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (bez PVN)Profesionālais planētu mikseris 20 litri 3 ātrumi | Adexa B20
In stock
Original price was: 1206,44 €.518,78 €Current price is: 518,78 €. (bez PVN)Regulējama vienkārša burgera prese | Adexa HHCMX050
In stock
Original price was: 46,02 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Regulējams dārzeņu rotējošais griezējs | Adexa CMX155
In stock
Original price was: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Rezerves asmens Adexa gaļas zāģim MX02919 19''/480 mm nerūsējošais tērauds | | Adexa MX02919B
In stock
Original price was: 16,24 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Rūpnieciskā kaulu zāģa asmens 1650mm Nerūsējošais tērauds | Adexa JG210CB
In stock
Original price was: 56,81 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)
