Saldētava ar nerūsējošā tērauda vāku 345 litri | Adexa XF402JA
EAN: 5056465036387
Original price was: 1030,49 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)
Krūšu saldētava ar plašu iekšējo tilpumu. Ideāla saldēto pārtikas produktu uzglabāšanai restorānos, viesnīcās, bāros, kafejnīcās vai citās ēdināšanas iestādēs, kā arī mājas lietošanai. Un pats labākais – pašreizējā izdevīgā atlaides cena ir nepārspējama.
- Tilpums 345 litri
- Standarta Lielbritānijas kontaktdakša
- Sasalšanas temperatūra zem -18℃
- Nerūsējošā tērauda vāks
- Rokas vadība
- Iekļautas riteņi
- 1 grozs iekļauts
- 0.997kW/h
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 740 mm |
| Augstums | 825 mm |
| Platums | 1275 mm |
| Svars | 55kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 345 litri (neto) |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 240W |
| Riteņi | Jā |
| Dzesēšana | Statiskā |
| Dzesētājs | R290 |
| Temperatūra | -18°C |
| Vadība | Rokasgrāmata |
| Apgaismojums | LED |
| Slēdzene | Jā |
| Grozi | 1 |
| Trokšņa līmenis | 42 dB(A) |
| Vāks | Pacelams cietais nerūsējošais tērauds |
| Enerģijas patēriņš | 925 kWh/gadā |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
685lt Komerciālais Ledusskapis Nerūsējošā tērauda Vertikālā skapis Viena stikla durvis GN2/1 Ventilēta dzesēšana | Adexa R650VGLASS
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Displeja ledusskapis 100 litri 2 plaukti Melns | Adexa CW100B
In stock
Original price was: 954,55 €.406,35 €Current price is: 406,35 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1000x700x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Original price was: 3461,39 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Ledusskapja uzglabāšanas zona ar virsmu 1600mm 7xGN1/4 Dziļums 330mm | Adexa PT16
In stock
Original price was: 864,74 €.363,11 €Current price is: 363,11 €. (bez PVN)Profesionāls ledusskapis ar 2 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21V
In stock
Original price was: 1731,38 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Saladete Atvērts augšējais 3 durvis | Adexa SDT3
In stock
Original price was: 1709,23 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa ledusskapjiem un saldētavām R1200/F1200
In stock
Original price was: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)
