Displeja vitrīnas ledusskapis 120 litri 2 plaukti Balts Plakans priekšpuse | Adexa CW120W
EAN: 5056465027576
Original price was: 1105,31 €.466,89 €Current price is: 466,89 €. (bez PVN)
Profesionāls dzesēts displejs, lieliski piemērots kūku un konditorejas izstrādājumu demonstrēšanai kafejnīcās, restorānos vai veikalos. Lieliska cenas un kvalitātes attiecība ledusskapja displeja vienībai. Ideāls galda virsmas displeja ledusskapis komerciālai lietošanai.
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietotāja rokasgrāmatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Enerģijas etiķeti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 568 mm |
| Augstums | 686 mm |
| Platums | 702 mm |
| Svars | 58 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 120 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 220W |
| Plaukti | 2 |
| Krāsa | Balti sāni |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | +2°C līdz +12°C |
| Vadība | Digitāls |
| Apgaismojums | LED |
| Enerģijas patēriņš | 1019 kWh/gadā |
| Displeja laukums (m2) | 0.95 |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Apaļais terases galds 3 pēdas tumši pelēks Ø920x720mm | | Adexa XDT320
In stock
Original price was: 45,05 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Izturīgs Panini kontakts grils ar vienu gludu virsmu | Adexa EG01B
In stock
Original price was: 398,95 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 Dziļums 65mm | Adexa E8013065-8132
In stock
Original price was: 11,80 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Original price was: 11,79 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 Dziļums 65mm | Adexa E8016065-8162
In stock
Original price was: 11,67 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/1 | Adexa E8011000C-811L
In stock
Original price was: 17,26 €.6,49 €Current price is: 6,49 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Original price was: 11,47 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Original price was: 11,62 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Premium ūdens/kafijas urns 13 litri | Adexa SCU13A
In stock
Original price was: 228,11 €.90,70 €Current price is: 90,70 €. (bez PVN)Profesionāls katls ar vāku, nerūsējošais tērauds, 9,0 litri | Adexa SE12617
In stock
Original price was: 66,34 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Profesisonāla sautējamā panna ar vāku, nerūsējošais tērauds, 7.0 litri | Adexa SE12416
In stock
Original price was: 68,11 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)
