Displeja vitrīnas ledusskapis 160 litri 2 plaukti Melns ar izliekto priekšpusi | Adexa CW160RB
EAN: 5056850829181
Original price was: 1252,79 €.536,07 €Current price is: 536,07 €. (bez PVN)
Profesionāls dzesēts izstādes ledusskapis, lieliski piemērots kūku un konditorejas izstrādājumu demonstrēšanai kafejnīcās, restorānos vai veikalos. Lieliska cenas un kvalitātes attiecība ledusskapja izstādes vienībai. Ideāls letes ledusskapis komerciālai lietošanai.
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietotāja rokasgrāmatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Enerģijas etiķeti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 568 mm |
| Augstums | 686 mm |
| Platums | 880 mm |
| Svars | 66 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 160 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 250W |
| Plaukti | 2 |
| Krāsa | Melns |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | +2°C līdz +12°C |
| Vadība | Digitāls |
| Apgaismojums | LED |
| Enerģijas patēriņš | 1223 kWh/gadā |
| Displeja laukums (m2) | 1,09 |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
967lt Komerciālais saldētava Nerūsējošā tērauda vertikāls skapis Divdurvju Ventilēta dzesēšana | Adexa F800V
In stock
Original price was: 3117,05 €.1340,34 €Current price is: 1340,34 €. (bez PVN)Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Original price was: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
In stock
Original price was: 1926,03 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1000x700x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Original price was: 3461,39 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1800x730x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1800RF2
In stock
Original price was: 4854,76 €.2075,42 €Current price is: 2075,42 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa ledusskapjiem un saldētavām R1200/F1200
In stock
Original price was: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa picas un maiznīcu letes ledusskapjiem ar 800 mm dziļumu
In stock
Original price was: 57,49 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)
