Displeja vitrīnas ledusskapis 200 litri 2 plaukti Melns un nerūsējošā tērauda Plakans priekšpuse | Adexa CW200
EAN: 5056465027538
Original price was: 1703,89 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)
Profesionāls dzesēts izstādes ledusskapis, lieliski piemērots kūku un konditorejas izstrādājumu demonstrēšanai kafejnīcās, restorānos vai veikalos. Lieliska cenas un kvalitātes attiecība aukstuma izstādes vienībai. Ideāls ledusskapis uz letes komerciālai lietošanai.
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietotāja rokasgrāmatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Enerģijas etiķeti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 568 mm |
| Augstums | 686 mm |
| Platums | 1220 mm |
| Svars | 92 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 200 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 300W |
| Plaukti | 2 |
| Krāsa | Nerūsējošais tērauds un melns |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | +2°C līdz +12°C |
| Vadība | Digitāls |
| Apgaismojums | LED |
| Enerģijas patēriņš | 1358 kWh/gadā |
| Displeja laukums (m2) | 1,53 |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciāls gāzes grils ar 1 zonu, 4.8kW, galda virsmas modelis | Adexa Hotmax 600 GGL604
In stock
Original price was: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 150mm | Adexa E8014150-8146
In stock
Original price was: 22,95 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 Dziļums 65mm | Adexa E8016065-8162
In stock
Original price was: 11,67 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/9 dziļums 65mm | Adexa E8019065
In stock
Original price was: 11,55 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/1 | Adexa E8011000C-811L
In stock
Original price was: 17,26 €.6,49 €Current price is: 6,49 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Original price was: 11,62 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Premium Komerciālais Darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Apmale 700x700x900/1000mm | Adexa DWT7070
In stock
Original price was: 241,48 €.99,35 €Current price is: 99,35 €. (bez PVN)Profesionala sautējamā katls / Buljons katls ar vāku Nerūsējošs tērauds 36,6 litri | Adexa SE13636
In stock
Original price was: 191,44 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Profesionāla sautēšanai paredzēta katliņa/krājuma katliņš ar vāku no nerūsējošā tērauda 98 litri | Adexa SE15050
In stock
Original price was: 411,07 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Profesionāls katls ar vāku, nerūsējošais tērauds, 9,0 litri | Adexa SE12617
In stock
Original price was: 66,34 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Sānu ēdamistabas krēsls ar PU ādas sēdekli Gaiši brūns | Adexa GSYH003LB
In stock
Original price was: 172,18 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)
