Displeja vitrīnas ledusskapis 268 litri 2 plaukti Melns Plakans priekšpuse | Adexa CW250B
EAN: 5056850820645
Original price was: 2551,08 €.1080,90 €Current price is: 1080,90 €. (bez PVN)
Profesionāls atdzesēts displeja ledusskapis, lieliski piemērots kūku un konditorejas izstrādājumu demonstrēšanai kafejnīcās, restorānos vai veikalos. Lieliska cenas un kvalitātes attiecība aukstuma displeja vienībai. Ideāls galda ledusskapis komerciālai lietošanai.
- 0°C līdz 12°C
- 2 plaukti
- Digitālā vadība
- R290 aukstumaģents
- 365W
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 588 mm |
| Augstums | 686 mm |
| Platums | 1525 mm |
| Svars | 105 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 268 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 365W |
| Plaukti | 2 |
| Krāsa | Melns |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | 0°C līdz +12°C |
| Vadība | Digitāls |
| Apgaismojums | LED |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Apaļais terases galds 3 pēdas tumši pelēks Ø920x720mm | | Adexa XDT320
In stock
Original price was: 45,05 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Izturīgs Panini kontakts grils ar vienu gludu virsmu | Adexa EG01B
In stock
Original price was: 398,95 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Original price was: 15,89 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 dziļums 150mm | Adexa E8013150-8136
In stock
Original price was: 22,48 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Original price was: 11,79 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Original price was: 16,33 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/1 | Adexa E8011000C-811L
In stock
Original price was: 17,26 €.6,49 €Current price is: 6,49 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Profesionala sautējamā katls / Buljons katls ar vāku Nerūsējošs tērauds 36,6 litri | Adexa SE13636
In stock
Original price was: 191,44 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Profesisonāla sautējamā panna ar vāku, nerūsējošais tērauds, 7.0 litri | Adexa SE12416
In stock
Original price was: 68,11 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)
