Dzesēts sagatavošanas galds 4 atvilktnes | Adexa 4DS11
EAN: 5056465016075
Original price was: 1927,39 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)
Dzesēts komerciāls sagatavošanas galds, izgatavots no izturīga nerūsējošā tērauda ārpuses un iekšpuses ar 4 atvilktnēm. Atvilktnes pieņem GN1/1 izmēra traukus, kuri nav iekļauti komplektā. Ideāls papildinājums jebkurai restorāna vai līdzīgai ēdināšanas sagatavošanas virtuvei.
- Bez CFC dzesēšanas līdzeklis un putas
- AISI 304 nerūsējošā tērauda rāmis
- Elektroniskais termostats un digitālais LED temperatūras displejs precīzai kontrolei un vieglai lasīšanai
- Automātiska atkausēšana un kondensāta ūdens automātiska iztvaikošana
- Magnētiskā blīve, kuru var nomainīt bez instrumentiem
- Apakša ar noapaļotām malām vieglai tīrīšanai
- Izstrādāts, lai pielāgotos GN1/1 pannām, traukiem un paplātēm
- Tilpums: 257 litri
- Barošanas spriegums: 230V / 1N / 50Hz
- Temperatūra: +2°C līdz +8°C
- Dzesēšana: statiska
- Iekļautas riteņi
- Standarta Lielbritānijas kontaktdakša
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietotāja rokasgrāmatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu CE atbilstības deklarāciju
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 1000 mm |
| Platums | 900 mm |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 257 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 4 atvilktnes |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Paplātes/ režģa izmērs | GN1/1 |
| Dzesēšana | Statiskā |
| Dzesētājs | R600a |
| Temperatūra | +2 līdz +8°C |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
685lt Komerciālais Ledusskapis Nerūsējošā tērauda Vertikālā skapis Viena stikla durvis GN2/1 Ventilēta dzesēšana | Adexa R650VGLASS
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)967lt Komerciālais saldētava Nerūsējošā tērauda vertikāls skapis Divdurvju Ventilēta dzesēšana | Adexa F800V
In stock
Original price was: 3117,05 €.1340,34 €Current price is: 1340,34 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
In stock
Original price was: 1926,03 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais ledus drupinātājs 65 kg/h | Adexa ICMG
In stock
Original price was: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1000x700x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Original price was: 3461,39 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Profesionāls zema ledusskapja counters / Šefpavāra bāze 2 durvis 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Original price was: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)Saladete Atvērts augšējais 3 durvis | Adexa SDT3
In stock
Original price was: 1709,23 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Saladette stikla virsma 900x700x1350mm 2 durvis | Adexa S900CG
In stock
Original price was: 2018,42 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa ledusskapjiem un saldētavām R1200/F1200
In stock
Original price was: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)
